Zarezerwuj hotel
  Wypożycz samochód

pasazer.com Asystent podróży

Pytanie o lot wyspa Fiji - Warszawa

Ewa Ostasz pyta: Witam Szukam lotu powrotnego z wyspy Fiji (na Pacyfiku) do Polski, Najchętniej Gdańsk, Warszawa, może też być Berlin. Termin lotu może być od 15 czerwca 2006 do 10 lipca 2006. Pozdrawiam,


Opcja przelotu wyspa Fiji - Warszawa
Wylot z:    wyspa Fiji ()
Przylot do:    Warszawa ()


Dane przelotu:
w dwie strony w jedną stronę
Data wylotu: Data powrotu:
Dorosłych: Dzieci: Niemowląt:
 

Asystent podróży odpowiada:
Pani Ewo,
DOmyslamy sie, ze chodzi Pani o wylot z Suva, stolicy Fidzi? Jak rozumiemy, ma to byc podroz w jedna strone? To zdecydowanie podrozy cene biletu.

Niestety nie mamy dostepu do publikowanych taryf z Fidzi do Polski, jesli takowe w ogole istnieja. Fidzi ma polaczenia lotnicze z Australia i Nowa Zelandia, zatem mozna zaproponowac dwojaka trase:

 • sojuszem Star Alliance - z Fidzi do Auckland, Nowa Zelandia z AirNewZealand, a stamtad juz bez problemu liniami sojuszu do Warszawy (Singapore Airlines, Austrian, Lufthansa oraz LOT);
 • sojuszem oneworld - z Fidzi do Sydney z Qantas Airways, a stamtad ta sama linia lub British Airways do Warszawy.

  Jedyna w zasadzie linia operujaca z Suva jest AirPacific, ktora wspolpracuje z Qantas. Mozna zatem leciec na numerach Qantas i British Airways do WArszawy, lub na numerach Air Pacific, a potem Austrian. W obu przypadkach przelot z Fidzi jest do Sydney.

  Szuka Pani biletu na czerwiec/lipiec 2006. Na ten okres linie nie maja jeszcze skalkulowanych taryf, wiec bedzie trudno bilet kupic juz teraz. Dlatego nie spieszylbym sie jeszcze z zakupem.
  Aby zarezerwować lot na trasie wyspa Fiji - Warszawa, proszę kliknąć w ten link, który przekieruje do systemu rezerwacji lotów.

  Z pozdrowieniami

  Karolina Kamińska
  asystent podróży
 • Ostatnio na forum (tylko artykuły)
  Informacje z Polski
  Enter: Kolejne kierunki w sprzedaży
  (29.07) Linia Enter Air wprowadziła dziś (29.07) do sprzedaży indywidualnej bilety na trasach z Warszawy do Olbii... dalej »
  Ruch nad Polską wzrósł o 5 proc.
  (29.07) Pasażerowie, których loty do Izraela lub na Ukrainę zostały odwołane, mogą domagać się zwrotu kosztów lub... dalej »
  29.07 KE zgadza się na pomoc dla LOT-u
  28.07 LOT: Zamów posiłek i bagaż online
  28.07 Bliżej świata: Eurolotem na Uznam
  26.07 Babimost chce do Krakowa
  24.07 LOT i Wizz Air wznawiają loty do Izraela
  24.07 Wizz: 11 milionów w Katowicach
  22.07 Przemysł lotniczy ze wsparciem MG
  21.07 Bliżej świata: Sozopol (Bułgaria)