Zarezerwuj hotel
  Wypożycz samochód

pasazer.com lotniska lotnisko Dubaj

Lotnisko Dubaj oceń
kod IATA: DXB Opinie pasażerów: 7.43/10Jedno z większych lotnisk na świecie i chyba największe na bliskim wschodzie. Od niedawna działa nowy terminal obługujący wyłącznie linie Emirates. Stary terminal zbudowany jest w obrębie prostokąta z gateami po obu stronach. Dubaj słynie z tanich zakupów i również lotnisko jest bogate w liczne sklepy z elektroniką, płytami, typowymi perfumeriami. Ceny naprawdę urzekają. Co kilkanaście metrów znajdują się małe palarnie oraz sale do odpoczynku z leżakami. Doskonałe miejsce na drzemke przy czekaniu na transfer lub po prostu na nocną siestę. W nowym terminalu jest 5* hotel, któy wynajmuje się na godziny (ok. 50 USD za godzinkę). Pomiędzy oboma terminalami darmowy jeżdzi shuttle bus. Z innuch ciekawostek na lotnisku jest meczet, poczta, klinika medyczna, klub fitness.

Strona internetowa: www.dubaiairport.com


Loty z lotniska Dubaj:
 Warszawa (WAW) Polska
Transfer na lotnisko Dubaj
  Brak transferów na trasie lotnisko Dubaj - centrum

Ostatnie opinie pasażerów o lotnisku Dubaj

Piotr wystawił(a) ocenę 10
 

Lotnisko bardzo fajne- bardzo duże. Dodatkowo jeżeli lecimy Emirates i mamy przesiadkę ponad 4 godziny można dostać coś do jedzenia. Fajne duty free i bardzo dobry dojazd metrem.  

niby są miejsca żeby się położyć, ale są strasznie niewygodne... a do tego strasznie zimno. Kolejki do toalet mogą być ogromne 

dodano 2014-01-16 - zaakceptował solokhumbu

jm wystawił(a) ocenę 10
 

duzy wybor gastronomii, duty free, korzystne kursy wymiany walut w kantorach. Bardzo ladna architektura i dobre polaczenie z miastem  

zimno w terminalu 

dodano 2013-12-19 10:42 - zaakceptował as77

walen wystawił(a) ocenę 10
 

Super super super - na prawdę nie ma się do czego doczepiac  

Jedyny minus to strasznie zimno - nocka w tej temp to jak na mrozie 

dodano 2013-04-26 10:59 - zaakceptował as77

fairy_slap wystawił(a) ocenę 4
 

Dobre centrum przesiadkowe. Ogromne duty free, można trafić dobre ceny na np. elektronikę. Czysto.  

Właściwie zgadzam się z poniższą opinią. Najgorsze właściwie jest to, że obsługa lotniska liczy chyba z milion osób, a nikt nic nie wie, każdy mówi co innego. Tabuny ludzi koczują gdzie popadnie. Lotnisko jest przeogronme, można się zgubić z tysiąc razy. Załatwianie wizy jest to spełnienie sennych koszmarów. Odległości pomiędzy terminalami są ogromne. Transfer z jednego terminalu na drugi przypominał przeganianie spłoszonych owiec. Ogólnie to lotnisko-chaos. 

dodano 2011-06-03 15:35 - zaakceptował wojtek

Kobek wystawił(a) ocenę 4
 

Wiele możliwości przesiadek. Czysto.  

Masakrycznie dużo ludzi, biegających, chodzących, śpiewających albo śpiących gdzie popadnie. Ogromne odległości (bus z terminala 2 do terminala 1 jedzie 20 min.), zresztą wewnątrz terminala też pokonuje się spore odległości (plus, że osoby starsze mogą skorzystać z darmowego melexa, który podwozi do wyznaczonych punktów). Obsługa jest straszna, nikt nic nie wie i tak naprawde każdy ma to gdzieś. Dowiadywałem się o koszt wizy tranzytowej przed przylotem, poinformowano mnie, że to 165DHS, po przylocie okazało się, że to 185DHS + fee agencji pośredniczącej - 75 USD! Ale o tym, już nikt mnie przed przylotem nie informował. Inna agencja pośrednicząca (10 kroków dalej) pobiera fee w wysokości 170 EUR! Jest to opłata za to że Pani wypełni papierki i zaniesie do imigrations officer do podpisu. Oczywiście jak udaliśmy się bezpośrednio do imigrations officera to ten nic nie wiedział, samemu papierków wypełnic też nie można, czeski film. 

dodano 2011-04-12 13:53 - zaakceptował aynis

Witold Wolak wystawił(a) ocenę 9
 

Darmowy internet na terenie lotniska, Bogate duty free, ogólnie dobrze zorganizowane  

Ostatnio zaczęli skanować siatkówkę oka, dowiadujemy się o tym dopiero u celnika-który odsyła nas w inne miejsce i potem drugi raz musimy stać w kolejce 

dodano 2010-11-06 13:31 - zaakceptował aynis

Zbigniew Kaminski wystawił(a) ocenę 5
 

Terminal 2 duzy, przestronny, latwy i szybli check-in, duzo mozliwosci zakupow  

Terminal 2: gastronomia niewystarczajaca Terminal 1: brudnawy, niewygodny 

dodano 2010-02-22 18:39 - zaakceptował tomekk-81

Nieaktualne informacje? Aktualizuj!
Ostatnio na forum (tylko artykuły)
Informacje z Polski
Enter: Kolejne kierunki w sprzedaży
(29.07) Linia Enter Air wprowadziła dziś (29.07) do sprzedaży indywidualnej bilety na trasach z Warszawy do Olbii... dalej »
Ruch nad Polską wzrósł o 5 proc.
(29.07) Pasażerowie, których loty do Izraela lub na Ukrainę zostały odwołane, mogą domagać się zwrotu kosztów lub... dalej »
29.07 KE zgadza się na pomoc dla LOT-u
28.07 LOT: Zamów posiłek i bagaż online
28.07 Bliżej świata: Eurolotem na Uznam
26.07 Babimost chce do Krakowa
24.07 LOT i Wizz Air wznawiają loty do Izraela
24.07 Wizz: 11 milionów w Katowicach
22.07 Przemysł lotniczy ze wsparciem MG
21.07 Bliżej świata: Sozopol (Bułgaria)