×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opinie o biurze podróży Rainbow Tours


Zalety: Zdecydowanie najlepsze wczasy, na jakich byliśmy. Po raz pierwszy nie było żadnych, ale to absolutnie żadnych problemów z niczym. Rezydentka dostępna praktycznie non-stop, bardzo pomocna i empatyczna, nie zostawia z problemem samego. Hotel jak w opisie, a nawet lepiej. Polecamy.
Wady: -
10

/10

13 godzin, 30 minut temu,  
Zalety: Z biurem Rainbow wypoczywaliśmy na wyspie Fuertaventura. Touroperator w pełni wywiązał się z umowy, dostaliśmy piękny pokój z widokiem na morze. Wczasy i wypoczynek były niczym nie zmącone. Rezydentka na medal.
Wady: O niektórych godzinach spory tłok w bufecie hotelowym - myślę, że za mało bufetów lub za małe pomieszczenie na cały kompleks hotelowy.
9

/10

29/03/2018 13:27,  
Zalety: Wczasy na Mauritiusie z moją kochaną żoną z okazji 30-lecia naszego ślubu okazały się najwspanialszymi wakacjami na jakich byliśmy. Stanowczo polecam Rainbow na tego typu wyjazdy.
Wady: Nie było, a przynajmniej nie dla mnie i nie na moim wyjeździe.
10

/10

27/03/2018 20:42,  
Zalety: Biuro polecam na wyjazdy zorganizowane w okresie zimowym do Egiptu, Lanzarote i na Teneryfę. Mamy zwyczaj wyjeżdżać w zimie, zawsze robimy to z biurem Rainbow i jest bardzo ok, czego nie możemy do końca powiedzieć o kilku biurach, z którymi spędzaliśmy nasze zimowe urlopy kilka lat wcześniej.
Wady: Coraz wiecej komunikacji w internecie. Dla osób sprzed ery internetu, tka ja ja, to może bywać nieco kłopotliwe.
9

/10

18/03/2018 18:36,  
Zalety: Mesiąc temu wróciliśmy ze Sri Lanki, gdzie byliśmy z biurem Rainbow. Zachwytom nie było końca, kraj jest niemożebnie urodziwy, jedzenie wspaniałe, a kultura egzotyczna i interesująca. Nasz pilot był typem człowieka jakich się spotyka raz na milion i to on w zasadzie stworzył wspomnienia, które teraz mamy i sprawił, że atmosfera była udana i codziennie człowiek był szczęśliwy i uśmiechnięty od ucha do ucha. Fantastyczny człowiek.
Wady: -
10

/10

27/02/2018 09:11,  
Zalety: Brak jakichkolwiek zalet !!!
Wady: Hotel Festa Panorama!!! Tuż po przyjedzie okazało się, że nie ma dla nas miejsca w hotelu, za który zapłaciliśmy. Przeniesiono nas do hotelu o dużo gorszym standardzie i opiniach. Rezydentki- Panie na włościach, zero pomocy i brak kultury. Za zmarnowany urlop zaproponowano nam 300 zł zadośćuczynienia!! Kolejna kpina... nigdy więcej tego biura !!
1

/10

07/02/2018 21:18,  
Zalety: Hotel Ponderosa na Teneryfie, jedyne polskie biuro które ma ten hotel w ofercie
Wady: naszczescie ie nie był to nasz pierwszy wyjazd za granice ale pierwszy z rainbow. Rezydentka nie miła i nie sympatyczna, przy powrocie radźcie sobie sami na lotnisku pojawiła się po godzinie gdzie ludzie co byli na pierwszy raz na wakacjach nie wiedzili gdzie iść i w której kolejce stanąć. a jak już przyszła to była zajęta prywatna rozmowa.
1

/10

29/01/2018 19:02,  
Zalety: brak
Wady: Promocje, gwarancje - WSZYSTKO TO LIPA!! Biuro żenada, zero szacunku dla klienta! Miałem wykupione wczasy first minute Portugalia w dobrej cenie (gwarancja najniższej ceny - ŚCIEMA) 11 dni w czerwcu.. i nagle rainbow informuje że odwołało 11 dniowe oferty w Portugalii - w ramach rekompensaty oferują Hiszpanie- której faktycznie nie ma, a gdy chciałem tą samą ofertę na 8dni zamiast 11 zaproponowali cenę ok 150 zł mniej (przy 4 osobach i 3 dobach mniej) pomimo, że miałem wcześniej wspomnianą gwarancję.. (a oferta 8 dniowa była wtedy ponad 1000zł tańsza...) Poza tym żądnego kontaktu ze strony biura - totalnie przedmiotowe traktowanie ludzi. SERDECZNIE NIE POLECAM!!!
1

/10

29/01/2018 16:54,  
Zalety: Pozytywy: wspaniałe przewodniczki lokalne po zwiedzanych obiektach Panie: Loretta, Grażyna i Małgorzata oraz wspaniały kierowca z wielką kulturą osobistą – super fachowiec plus super autokar. Ale to za mało abyśmy zapomnieli o sprawach żenujących i ostrzegamy wszystkich przed taką firmą i takim pilotem.
Wady: INFORMACJA NA GORĄCO DLA KLIENTÓW FIRMY: „RAINBOW” Uczestniczyliśmy razem z żoną i przyjaciółmi w wycieczce pod nazwą „Rzym i Toskania” w dniach 24.09.17-01.10.17. Zakwaterowanie: nie w hotelach ale w hostelach o najniższych standardach. Rozpadające się łóżka, niezamykające się okna, pozrywane zasłony, drzwi opadające, których nie można zamknąć, instalacja elektryczna uszkodzona, lampki nocne bez żarówek, urządzenia sanitarne nie pamiętają już czasów swojej świetności – prymitywne i uszkodzone. Opieka pilota: zrobiono wielką krzywdę kobiecie zatrudniając ją na stanowisku pilota wycieczki (opiekuna, organizatora i osobę, która integruję grupę i uprzyjemnia jej pobyt). Pani pilot wycieczki to Ewa Frąckowiak, która nienawidzi ludzi – kocha tylko siebie i w zadufaniu nie dopuszcza myśli, że coś źle robi. Jest to osoba z kompleksami, niegrzeczna wręcz arogancka na pograniczu chamstwa. Nie będę opisywał tych zdarzeń i zachowań ale pamiętajcie państwo – jak się dowiecie, że kobieta jest waszym pilotem to uciekajcie szybko na drugą stronę ulicy i wykupujcie inną wycieczkę w innej firmie. Szczegóły tych zachowań będziemy się starali załatwić w innym trybie. Podpisuję się swoim nazwiskiem – upoważniony przez kilkunastoosobową grupę. Ruciński
1

/10

04/10/2017 17:07,  
Zalety: brak
Wady: Istna katastrofa. wycieczka nawet się nie odbyła, chociaz wykupiona była od października 2016 roku wyjazd miał byc 16 sierpnia 2017 ale biuro 2 dni wczesniej zadzwonilo ze nie ma miejsca dla nas w hotelu Alia Palace Luxury Hotel & Villas. istny koszmar. Zero profesjonlizmu. sprawa trafia na drogę sądową to nie był koszt 2 tysiecy tylko 12 tys i zepsutych wakacji. Gdyby nie interwencja i pomoc biura ITAKA wakacje okazalyby się tragedia
1

/10

14/08/2017 18:24,  

Jeśli reprezentujesz biuro podróży Rainbow Tours i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie