×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opinie o lotnisku Warszawa-Modlin Modlin


Zalety: Ceny na lotnisku. Sprawna kontrola paszportowa.
Wady: bardzo mało miejsca po odprawie, nie do końca skorelowane połączenia autobusowo-kolejowe.
6

/10

24/08/2017 11:31,  
Zalety: Port ten oferuje wiele połączeń RYANAIR w miarę dostępnych cenach. Podczas kontroli bezpieczeństwa nie każą zdejmować butów.
Wady: Mała liczba sklepów i punktów usługowych w terminalu. Smród i brak jakiejkolwiek higieny w toaletach. Duże kolejki do bramki i długi czas oczekiwania na wejście do samolotu. Wieczny tłok.
4

/10

11/07/2017 20:49,  
Zalety: brak
Wady: - obsługa tragiczna, - odprawa bezpieczeństwa jeden wielki chaos, brak kontroli nad czymkolwiek - wszelkie standardy obsługi rażąco poniżej Europejskich - z dala od cywilizacji (długi dojazd z Centrum Warszawy)
1

/10

04/07/2017 18:37,  
Zalety: Bardzo duży wybór tanich połączeń, ceny połączeń są konkurencyjne w porównaniu do innych portów w PL.
Wady: Małe i ciasne poczekalnie, pracownicy sprawiają wrażenie że są tam za karę(przynajmniej Ci na których ja trafiłem)
7

/10

27/05/2017 21:18,  
Zalety: Bogata siatka połączeń Ryanaira. Ekstremalnie tanie loty, tani dojazd, sprawne wydawanie bagaży. Standardowe lotnisko dla low costów, w sam raz na niskobudżetowe podróże. Odnoszę wrażenie, że osoby oceniające to lotnisko kupują bilet za 50zł do Torp albo Skavsty i oczekują, że zastaną terminal z Dubaju albo Singapuru ze wszystkimi możliwymi rozrywkami.
Wady: Brak bezpośredniego połączenia kolejowego, tłok i ścisk, długie kolejki do kontroli bezpieczeństwa (w szczególności w trakcie wieczornego szczytu), niewystarczająca ilość miejsc siedzących, mocno zawyżone ceny towarów w duty free (alkohole dwukrotnie droższe niż na Okęciu), obsługa "odwalająca swoją robotę", "ciężka" znajomość angielszczyzny. Non-schengen woła o pomstę. Kolejki dłuższe niż w PRL-u. Boarding pass sprawdzany chyba milion razy.
5

/10

17/02/2017 15:48,  
Zalety: Baza tanich linii lotniczych o dobrej siatce połączeń
Wady: Nie mogę zrozumieć co za myśliciel wykoncypował taki sposób pokładowania pasażerów jaki działa w Modlinie? Bezmyślne i beznadziejne chodniki przykryte daszkiem, który nie chroni przed niczym. Zimą chłód, wiatr, śnieg i deszcz. Latem słońce i upał. Proste zaopatrzenie w ścianę (nawet z jednej strony) przejrzystą lub półprzejrzystą poprawiłoby komfort. W Polsce zwykle wieją wiatry z kierunków zachodnich. Brak jakiegokolwiek zadaszenia dla przejścia wzdłuż budynku, którym pasażerowie są pędzeni z samolotów jak jakieś bydło. Po prostu porażka.
2

/10

02/02/2017 14:58,  
Zalety: Brak
Wady: Najbardziej smutne lotnisko na swiecie. Smutni pracownicy. Smutni po pewnym czasie pasażerowie. Sam widziałem celników popychajacych zaplakane ze strachu dzieci. Brakuje tylko muzułmanów z tobolkami i kozami.
1

/10

31/01/2017 18:28,  
Zalety: jest
Wady: male i bardzo ciasne, strefa non Shengen ponizej jakiejkolwiek krytyki, biegi na dworze na dlugim dystansie po nocy do samolotu, kto silniejszy ten pierwszy
1

/10

31/01/2017 10:41,  
Zalety: Brak zalet
Wady: Razem z mężem i 3osobami jechaliśmy z Białegostoku na lotnisko. Mieliśmy spore opóźnienie z powodu wypadku tirów na drodze byliśmy o godzinie 13:40 na lotnisku samolot startował o 13:55 przepuscili nas przez odprawę i pobieglismy do wejścia pani stwierdziła ze nas nie wpusci bo jest za późno a za szyba widziałam ludzi wchodzących jeszcze do samolotu który miał 10minut opóźnienia pan straszyl nas strażą graniczna jeśli nie opuscimy lotniska. Bylismy odsylani od okienka do okienka nawet wezwany kierownik nie chciał sie przedstawić ani udzielić jakichkolwiek informacji i pomocy. Na własny koszt musieliśmy wracac spowrotem jedyne co zostało napisanie skargi ktora pewnie nic nie da . Nie polecam tego lotniska !!!
1

/10

05/01/2017 17:01,  
Zalety: Tanie loty Ryanerem. Latwo sie do niego dostac z Kielc. Kuruje nawet bezposredni pociag.
Wady: Jest dosyc male i zatloczone. Z pociagu trzeba sie przesiadac na autobus zeby dojechac na lotnisko.
7

/10

11/11/2016 16:53,  

Jeśli reprezentujesz port lotniczy Modlin i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy