×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


<>

Opinie o linii lotniczej LAN Airlines / LAN Chile


Zalety: leciałem klasą ekonomiczna i biznes ( był w cenie ekonomicznej - tak mi sie udało :) ) - nie mogłem narzekac - loty na trasie : LIM -UIO ( Quito ) - GALAPAGOS - GUAJAQUIL - IPC ( Wyspa Wielkanocna ) - w klasie ekonomicznej - na trasie IPC - SCL - LIM - biznes . Jedzenie dobre
Wady: Nie polecam ich programu - LAN PASS - wykorzystac mile na bilety mozna tylko dzwoniac do Frankfurtu , Londynu , Madrytu no i oczywiscie Ameryki Płn i Płd . A tak nawiasem biuro LAN - a w Warszawie niewiele może :(
5

/10

15/03/2017 23:18,  
Zalety: Miła obsługa. Przekąski, napoje, czysto. Samoloty stosunkowo młode wiekiem. Latalem LAN Peru. Stego co mi opowiadali LAN ma to do siebie, co kraj to inna jakość. Peru super. W Argentynie może być inaczej.
Wady: Ceny. Nie istnieje coś takiego jak zmienność cen względem czasu rezerwacji. Ceny stałe dość wysokie. Z językiem Angielskim średnio na obsłudze lotniska . Ale to było nawet zabawne. Nadrabiali uśmiechem.
8

/10

31/01/2017 17:21,  
Zalety: nic
Wady: Jak zwykle to bywa z komentarzami... "zależy jak leży". Ja doświadczenia z tą linią mam bardzo złe. Podróżowałem po Argentynie. Ogólnie, na loty lokalne po tym pięknym kraju, oferują się dwie linie: LAN i Argen.Airlines. Kierując się właśnie takimi komentarzami jak powyżej zdecydowałem się na LAN "bo ładny". Moje doświadczenie to odwołany lot z BA do Iguazu. Linie LAN trzymały nas na lotnisku 6h bez informacji. Po tym czasie lot został odwołany i przełożony na dzień następny. Pełny chaos, zero pomocy, zero po angielsku, zero rekompensaty. Co więcej, pieniądza za odwołany lot otrzymałem po 2 m-cach (po interwencji telefonicznej z PL do Chile), bo osoba na lotnisku w Buenos, która anulowała bilet "zapomniała" zarejestrować to w systemie. Ludzie jedna rada... jak wylatujecie do Ameryki Łacińskiej wybierajcie te linie, które mają dużo samolotów na składzie, a nie za walory artystyczne. Linie Argen.Airlines, są może mizerne, ale zawsze podstawią wam zapasowy samolot, jak pierwszy odmówi posługi. Nie polecam tej linii nikomu. Amen
1

/10

15/01/2015 15:10,  
Zalety: Całkiem przyzwoita linia południowoamerykańska nie różniąca się zbytnio od flagowych linii europejskich. Przelot tam i z powrotem punktualny. W samolocie czysto i sympatycznie. Z załogą można porozumieć się po angielsku, co nie zawsze spotyka się na południowoamerykańskich liniach. Opinia na podstawie przelotu EZE - SCL return, econmy.
Wady: Poczęstunek na linii średniodystansowej EZE - SCL składał się głownie z dużej kanapki. Pieczywo w kanapce ciężkie i gliniaste, jak zresztą pieczywo w całym Chile.
8

/10

30/01/2014 18:02,  
Zalety: Flight EZE - SCL & return, economy. Jedna z najlepszych południowoamerykańskich linii lotniczych. Wyloty z Buenos Aires oraz z Santiago punktualne. Samolot może już nie najnowszy, ale odświeżony i czysty. Siedzenia wygodne, odstępy miedzy rzędami siedzeń wystarczające. Obsługa profesjonalna, choć niezbyt zaangażowana i trochę "kostyczna". Nie ma problemu z porozumieniem się po angielsku z personelem, co zdarza się na wielu południowoamerykańskich liniach. W czasie lotu wspaniałe widoki na Andy, m.in. na Aconcague i Mercedario. Do posiłku podają dobre chilijskie wino w dowolnych ilościach, a także napoje alternatywne. Generalnie polecam.
Wady: Posiłek to kanapka z wkładką, choć to wystarcza jak na dwu i pół godzinny lot. Jakość pieczywa w kanapce kiepska, ale wiadomo, że w Chile pieczywo jest fatalne, niesmaczne, a poza tym przeważnie twarde i gliniaste.
8

/10

06/11/2013 14:06,  
Zalety: Średniej klasy linia, nie wyróżniająca się w zasadzie niczym szczególnym, uchodząca jednak za jedną z nalepszych linii południowoamerykańskich. Duży wygodny samolot. Odlot i przylot punktualne. Opinia na podstawie przelotu Buenos Aires (EZE) _ Santiago de Chile (SCL) i z powrotem.
Wady: Poczęstunek w postaci kanapki taki sobie. Bułka niezbyt smaczna, ale wiadomo, że pieczywo w Chile jest fatalnej jakości.
7

/10

22/10/2013 19:06,  
Mariusz R. Slawomirski
Mariusz R. Slawomirski
Zalety: Flight EZE - SCL and return. Jedna z najlepszych linii południowoamerykańskich, nie różniąca się poziomem usług od większości tradycyjnych linii europejskich. Obsługa w samolocie kompetentna, znająca język angielski. Samolot nie całkiem nowy, lecz odnowiony i schludny. Czystość bez zarzutu. Przeloty odbyły się punktualnie.
Wady: W międzynarodowym locie krótkodystansowym EZE - SCL posiłek w klasie economy niezbyt atrakcyjny (bułka z wkładką).
7

/10

06/02/2013 20:30,  
Zalety: Całkiem przyzwoita linia nie różniąca się od tradycyjnych linii europejskich
Wady: Nie zauważono
8

/10

17/12/2012 13:22,  
Filip Maciągowski
Filip Maciągowski
Zalety: Nowe samoloty, wygodne skórzane siedzenia, przywoity catering - na trasach krajowych sympatyczny sodki zestaw, na dłuższych trasach sztućce i szklanki! Dobre ceny jak na Ameryke PD. Miła pomocna obsługa na lotnisku:) Polecam!
Wady: Część obsługi naziemnej nie mówi po ang. więc musiałem produkowąc się po hiszpańsku:) Błędy na stornie interntowej, kóre spowodowały problem z rezerwacją.
9

/10

21/06/2012 11:08,  
Zalety: BUE-SCL-BUE Nowe samoloty (767 w jedna, 340 w druga), wygodne fotele, mila obsluga, przyzwoity catering. No i dostepnosc bogatego systemu IFE na locie trwajacym 2 godziny to mily dodatek.
Wady: Brak
10

/10

27/06/2011 18:12,  
<>


Jeśli reprezentujesz linię lotniczą LAN Airlines / LAN Chile i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:


Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy