×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opinie o linii lotniczej Small Planet Airlines


Zalety: Kompetentny personel.
Wady: 5.10.2017 lot nr P7 8313 trasa Katowice -Hurghada. Po starcie krążyliśmy nad lotniskiem 2 godziny ponieważ samolot miał usterkę uniemożliwiającą dalszy lot. Ponowne lądowanie w Katowicach. Oczekiwanie 4 godziny na lotnisku. Otrzymaliśmy od linii lotniczych niejadalny posiłek. Po tym czasie kolejny start tym samym samolotem (milutko prawda) Lot spokojny . Ale czasu wyrwanego z urlopu nikt nam nie wróci. Niestety tylko źle o tych liniach. 12.10.2017 lot nr P7 8314 trasa Hurghada - Katowice. Koszmar to mało powiedziane. Lot zaplanowany na godzinę 21.45 został odwołany o czym zostaliśmy poinformowani dopiero o 24.00. Zorganizowano nam hotel który nie mieścił się w żadnych minimalnych kategoriach przyzwoitości. Przywitał nas smród farby olejnej. Rozlokowano nas w pokojach w których można było znaleźć zwierzątka jak np gekon. O dzielnicy w której mieścił się ten przybytek przez litość nie wspomnę. Rano śniadanie na stołówce którą za głębokiej komuny sanepid zamknąłby bez mrugnięcia okiem i wykwaterowanie o godzinie 10.30 Ponownie musieliśmy przejść przez kontrolę na lotnisku. Oczekiwanie na konkretną informację. W końcu jest . Poprzedniego dnia samolot został uziemiony że względu na usterki - znowu. Po interwencji kawałek pizzy i 7UP. Dalsze oczekiwanie. W obcym państwie , na obcym lotnisku nikt się nami nie interesował. Zostaliśmy sami . W końcu jest informacja że wylatujemy innym samolotem. Start o 18.30. Lot spokojny. 24 godziny stracone. Z naszej grupy byli tacy którzy musieli załatwiać sobie urlop . Rozumiem cięcie kosztów. Rozumiem maksymalną chęć zysku ale nie takim kosztem. Co musi się stać żeby organizatorom wczasów za granicą otworzyły się oczy. Czy musi dojść do tragedii żeby ktoś zaczął myśleć? Na pewno przy kolejnych wczasach będę się dowiadywał jaka linia lotnicza obsługuje moje loty. Jeśli będzie to Small Planet ja takiej oferty nie kupię. Moje zaufanie jest zerowe.
1

/10

4 dni temu,  
Zalety: Lot z Wawy do Heraklion, początek października. Bez opóźnień, miła obsługa, łagodny start i lądowanie. Ogólnie OK, polecam.
Wady: Mało miejsca na nogi
9

/10

11/10/2017 08:59,  
Zalety: W miarę nowe samoloty. Umiejętności pilotażu.
Wady: Od lipca do października tego roku nie otrzymałem zwrotu (za uznaną reklamację uszkodzonej walizki) kosztów naprawy. Lekceważą sobie klientów na potęgę. Szczerze odradzam - zwłaszcza uczestnictwa w procesie reklamacyjnym - PO RAŻ KA !!!
2

/10

05/10/2017 19:43,  
Zalety: Lot Kraków do rodos 18.09.2017 . Lot spokojny bez opóźnień , samolot odnowiony i przyjemny w środku.
Wady: Młody Stewart nie oddal mi reszty za zakupione napoje podczas lotu!!! Niezła forma pobierania napiwków
2

/10

22/09/2017 19:11,  
Zalety: W miarę nowe samoloty i miła obsługa
Wady: Leciałem lot do HURGADY 06.07.2017 P78013 Na lotnisku w Egipcie okazało się że moja walizka jest kompletnie uszkodzona (połamane koła i i cała połamana). Na lotnisku spisany protokół szkody i myślałem że wszystko jest ok. Po przylocie do kraju zgłosiłem sprawę do linii lotniczych ale dostałem odpowiedż pan łukasz kaczmarek odpisał że na złosznie szkody mam 7 dni czyli powinienem wrócić do kraju i zgłosić szkodę a w HURGADZIE nie ma przedstawiciela linii. Spisany protokół szkody jest nie ważny nie wiadomo czy leciałem tymi liniami mimo że mam wszystkie dokumenty i zawieszkę z walizki na dany lot. Odradzam wszystkim te linie lotnicze bo tu traktowanie pasażera jest jak zło konieczne. Puki nic się nie stanie jest dobrze a potem umywanie rączek. Takie linie powinny dbać o swoich pasażerów a tego nie robią.
1

/10

22/09/2017 14:41,  
Zalety: Lot Katowice Burgas 04.09 i powrót 16.09 planowo, obsługa w normie czystość samolotu również.
Wady: Po przeczytaniu opinii o uszkodzeniu bagażu nic się nie zmieniło. Do konsultanta nie ma możliwości się dodzwonić po prostu delikatnie mówiąc olewają klienta. Na lotnisku przy powrocie zgłosiłem uszkodzenie bagażu, dostałem dokumenty z informacją o możliwości internetowego zgłoszenia w okresie 7 dni wraz z adresem strony. Niestety przy wypełnianiu druku rejestracji roszczenia nie wejdzie trasa lotu a numer lotu wskazuje na nieprawidłowy i przy próbie rejestracji odrzuca i tak można w nieskończoność pisać a on odrzuci itd. itp. Czytając opinie rezygnuję nic nie wypełniam tylko ostrzegam pełen nieprofesjonalizm, nie polecam linii small planet a przy następnym urlopie pierwsze pytanie Jakimi liniami lecimy
2

/10

22/09/2017 14:40,  
Zalety: Lot P7 8021, bez opóźnień, z Warszawy na Rodos, wszystko z miłą obsługą, szczególne podziękowania dla stewardessy, która pomogła naszym dzieciom w trudnych chwilach w czasie obniżenia wysokości i lądowania. Lot powrotny P7 8022 , praktycznie, bez żadnych problemów, może to przez nowszy samolot, może przez umiejętności pilotów. To nasza druga przygoda z liniami Small Planet, polecam, dziękujemy za wszystko.
Wady: Brak.
10

/10

01/09/2017 22:58,  
Zalety: Samolot nie miał opóźnienia. Lot na Kefalonię i z powrotem przebiegał bez zakłóceń.
Wady: W trakcie drogi powrotnej okazało się, że mam miejsce nie obok mojego dziecka ale zewnętrzne po dwu przeciwnych stronach korytarza. Personel pokładowy, mimo że była taka możliwość odmówił zmiany naszego miejsca, bo wiązało by się to z koniecznością przesadzenia dwu osób na miejsca przy wyjściu awaryjnym (dziecko nie może tam siedzieć). Stewardesy były obojętne na to, że mój syn płakał bo chciał siedzieć obok mnie. Poza względami emocjonalnymi uważam, że jest to niedopuszczalne naruszenie zasad bezpieczeństwa bo w przypadku sytuacji np. dekompresji nie byłabym w stanie pomóc mojemu dziecku. Samoloty stare i bardzo głośne.
2

/10

31/08/2017 12:04,  
Zalety: Pierwszy raz leciałem z Kobietą Pilot - bardzo miło, i profesjonalnie. Dobre ceny na pokładzie, boarding w WAW z rękawa.
Wady: lot powrotny opóźniony o ok 3,5 godz, w A321 bardzo niewygodne fotele
6

/10

29/08/2017 09:38,  
Zalety: spokojny lot, miła obsługa
Wady: ZAGINIĘCIE BAGAŻU!!! wracaliśmy z Batumi 14.07.17, lot opóźniony (nie z przyczyn linii a obsługi lotniska(, po wylądowaniu, oczekiwanie na bagaż ok 2 h ... i okazuje się że jednego z naszych brakuje. oczywiście wszystko zgłosiliśmy ... kazali czekać ... do 21 dni ... niestety nie został odnaleziony, wątpię aby ktoś się tym zajął. Po 21 dniach poprosili o przesłanie listy znajdujących się rzeczy w bagażu i kosztorys ... dzisiaj mijają 2 tyg i po wysłaniu kilku zapytań co z moim zgłoszeniem otrzymałam odpowiedź "Szanowni Państwo, Proszę o informację czy bagaż został Państwu dostarczony oraz jeśli tak to kiedy. Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności. Z wyrazami szacunku, Łukasz Kaczmarek In flight services specialist" moje pytanie ... czy ktoś czyta zgłoszenia??? podobno uzyskali statut "Najlepsza linia czarterowa 2016", niestety, nie podzielam tego. Kontakt tel nie jest możliwy ... wiecznie linia zajęta ... mailowy ... brak informacji zwrotnych ... myślę że czeka mnie niezła przeprawa o wypłacenie odszkodowania.
1

/10

23/08/2017 13:12,  

Jeśli reprezentujesz linię lotniczą Small Planet Airlines i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy