×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ze świata


6 godzin, 18 minut temu
Ryanair kupi 75 proc. udziałów w Laudamotion
Ryanair ogłosił we wtorek (20.03) porozumienie z Laudamotion, deklarując, że wykupi nawet 75 proc. udziałów w tej firmie.
6 godzin, 20 minut temu
Ukraiński SkyUp zamawia pięć MAX-ów
Ukraińskie linie lotnicze SkyUp oraz Boeing ogłosiły, że sfinalizowały zamówienie na pięć samolotów typu 737 MAX. Wartość zamówienia jest szacowana na 624 mln USD według cen katalogowych.

7 godzin, 3 minuty temu
737 MAX 7 odbył pierwszy lot
Boeing 737 MAX 7 odbył w zeszły piątek pierwszy lot testowy. Producent rozpoczął kompleksowy proces testów potrzebnych do uzyskania certyfikacji. Zgodnie z harmonogramem pierwsze dostawy MAX 7 mają rozpocząć się w 2019 roku.
1 dzień, 4 godziny temu
IATA: Paliwo lotnicze będzie coraz droższe
Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Lotniczych (IATA) przewiduje, że w 2018 roku linie lotnicze będą musiały zapłacić więcej za paliwo lotnicze niż w roku ubiegłym.
1 dzień, 4 godziny temu
Air France-KLM: Udziały w Virgin Atlantic dopiero w 2019 r.
Linie lotnicze Virgin Atlantic mają nadzieje na sfinalizowanie transakcji z Air France-KLM, która sprawiłaby, że francusko-holenderska grupa na początku 2019 r. zyskałaby 31 proc. udziałów brytyjskiego przewoźnika - powiedział Craig Kreeger, prezes Virgin Atlantic cytowany przez Reutersa.
1 dzień, 5 godzin temu
UIA: Pierwszy boeing 737-800NG
Linie Ukraine International Airlines odebrały wczoraj (19.03) nowego boeinga 737-800NG. Samolot przyleciał do Kijowa z fabryki Boeinga w Seattle w Stanach Zjednoczonych.
1 dzień, 6 godzin temu
Wyłoniono projektanta nowego lotniska w Bombaju
Znane biuro architektoniczne Zaha Hadid Architects (ZHA) będzie odpowiedzialne za kształt nowego portu lotniczego w Bombaju.
1 dzień, 6 godzin temu
KLM tworzy podcasty o podróżach
KLM wprowadził na rynek kolejną nowość – platformę z podcastami podróżniczymi pod nazwą "The Journey". Podcasty, w których pasażerowie opowiadają o podróżach, które zmieniły ich życie, zabiorą słuchaczy do różnych części świata.
1 dzień, 6 godzin temu
Zmiany w siatce Loganair
W czerwcu i październiku br. Loganair uruchomi kolejne połączenia na Wyspach Brytyjskich. 16 marca br. przewoźnik wykonał jednak ostatni lot na trasie z Aberdeen do Durham/Tees Valley.
2 dni, 6 godzin temu
Nowe trasy Ernest Airlines
Włoskie linie lotnicze Ernest Airlines ogłosiły uruchomienie ośmiu nowych połączeń w nadchodzącym sezonie letnim.
2 dni, 6 godzin temu
W Naricie powstanie trzecia droga startowa
Lotnisko w Tokio Narita oraz przedstawiciele dziewięciu miast wokół portu lotniczego zgodzili się na budowę nowej drogi startowej oraz rozszerzenie godzin operacji lotniska.
2 dni, 7 godzin temu
Codeshare Air India oraz TAP Air Portugal
W piątek (16.03) Air India oraz TAP Air Portugal ogłosiły porozumienie w sprawie uruchomienia połączeń realizowanych w formule codeshare.
2 dni, 7 godzin temu
Laudamotion wystartuje wiosną
Linie lotnicze Laudamotion rozpoczną loty do popularnych wakacyjnych kurortów wiosną 2018 roku. Za sterami przewoźnika stoi Niki Lauda, założyciel Niki.
2 dni, 7 godzin temu
Ryanair: Spadek punktualności w lutym
Irlandzki przewoźnik niskokosztowy ogłosił, że w lutym odnotował 86 proc. punktualność na swoich lotach.
3 dni, 6 godzin temu
Lufthansa: Nowa kampania #SayYesToTheWorld
“Powiedz światu tak”, odkryj go i eksploruj z otwartym umysłem – to myśl przewodnia nowej globalnej kampanii reklamowej Lufthansy, która właśnie wystartowała na międzynarodowych rynkach w różnych kanałach.
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie