×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ze świata


8 godzin, 23 minuty temu
Piloci Ryanaira odrzucają nowe warunki
Piloci w największej bazie Ryanaira, Londynie-Stansted, odrzucili nowe warunki zatrudnienia proponowane przez przewoźnika. To oznacza, że kryzys związany z brakiem wystarczającej liczby dostępnych pilotów w linii trwa.
1 dzień, 2 godziny temu
Delta: Zyski w III kwartale podobne jak rok temu
Linie Delta Air Lines zarobiły w III kwartale br. 1,18 mld dolarów netto, czyli o 6 proc. mniej niż rok temu. To zdecydowanie lepszy wynik niż zarobki konkurencyjnego United.
1 dzień, 2 godziny temu
Poszukiwania MH370 wznowione
Rząd Malezji podpisał umowę z amerykańską prywatną firmą Ocean Infinity na wznowienie poszukiwań boeinga 777 linii Malaysia Airlines, który zaginął podczas wykonywania lotu MH370. Firma otrzyma wynagrodzenie tylko jeśli coś znajdzie.
1 dzień, 6 godzin temu
United: Paliwo i płace zmniejszają zysk linii
Amerykańska linia United zarobiła w III kwartale br. 637 mln dolarów netto. To o 34 proc. mniej niż w tym samym okresie 2016 r. Spadek zysku jest głównie efektem wyższych wydatków na paliwo i płace.
1 dzień, 6 godzin temu
Nowe połączenia SAS na lato 2018
W przyszłym sezonie letnim SAS uruchomi szereg nowych połączeń ze swoich głównych baz w Danii, Norwegii i Szwecji. Okresowo także z kilku norweskich lotnisk regionalnych oferowane będą loty do popularnych miejsc turystycznych w Europie.
1 dzień, 7 godzin temu
Port w Dublinie chce powiększyć przestrzeń handlową
Operator handlowy Aer Rianta International w Dublinie ogłosił konkurs na przedstawienie koncepcji przebudowy strefy handlowej The Loop w strefie airside terminalu 2.
1 dzień, 7 godzin temu
Turkish: Wzrost ruchu o 13 proc. we wrześniu
Linie Turkish Airlines zanotowało we wrześniu wzrost liczby pasażerów o 13 proc. do 6,74 mln. Przyrost rozkładał się niemal równomiernie między trasy krajowe i międzynarodowe.
1 dzień, 8 godzin temu
Frankfurt szybciej odnajduje bagaże
Fraport, operator lotniska we Frankfurcie, znacznie usprawnił dostarczanie zagubionych bagaży do pasażerów dzięki aplikacji na tablety WorldTracer dostarczonej przez SITA.
2 dni, 9 godzin temu
Hiszpania: Ponad 25 mln pasażerów we wrześniu
Hiszpańskie lotniska należące do operatora AENA obsłużyły we wrześniu br. 25,08 mln pasażerów, czyli o 8,2 proc. więcej niż rok temu.
2 dni, 9 godzin temu
airmalta: Nowe trasy
Narodowy maltański przewoźnik zapowiedział uruchomienie nowych połączeń. Jedno z nich - do Comiso - ruszy już w grudniu br. Pozostałe zainaugurowane zostaną z początkiem sezonu letniego 2018.
2 dni, 10 godzin temu
Pierwsze embraery E2 z pasażerami w kwietniu 2018 r.
Linia Wideroe odbierze w kwietniu 2018 r. pierwszego embraera E190-E2 jako pierwszy użytkownik zmodernizowanych samolotów brazylijskiego producenta.
2 dni, 10 godzin temu
Paryż: Wzrost ruchu o 4,7 proc. we wrześniu
Paryskie lotniska Charles de Gaulle i Orly zanotowały w maju łączny wzrost ruchu o 4,7 proc. do 8,97 mln podróżnych. Szybciej rozwijał się większy port CDG. 
3 dni, 2 godziny temu
Berlin: Przetarg na rozbudowę nieczynnego terminala
Spółka Flughafen Berlin Brandenburg, zarządzająca portami lotniczymi w Berlinie, ogłosiła przetarg na rozbudowę terminala nieczynnego lotniska im. Willy'ego Brandta. Ma on mieć przepustowość do 6 mln pasażerów rocznie.
3 dni, 9 godzin temu
Qantas odebrały pierwszego boeinga 787
Linie lotnicze Qantas odebrały pierwszego z ośmiu zamówionych boeingów 787-9. Ten model samolotu umożliwi od marca przyszłego roku obsługę najdłuższego połączenia lotniczego świata z Londynu do Perth.
3 dni, 10 godzin temu
Airbus zapowiada gwałtowny rozwój bliskowschodnich przewoźników
Jak przewiduje Airbus, w ciągu najbliższych dwóch dekad flota przewoźników lotniczych z Bliskiego Wschodu zwiększy się ponad dwukrotnie.
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy