×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ze świata


1 dzień, 19 godzin temu
Grupa AF-KLM: 5,9 proc. wzrostu
W listopadzie na pokładach samolotów linii należących do grupy Air France-KLM podróżowało łącznie 7,4 mln pasażerów. To o 5,9 proc. więcej niż w analogicznym miesiącu przed rokiem. Średnie wypełnienie na pokładach wzrosło o 1,5 pkt proc. do poziomu 85,5 proc.
1 dzień, 21 godzin temu
Nowe taryfy Singapore Airlines oraz SilkAir
Singapore Airlines i SilkAir wprowadzają od 18 stycznia 2018 roku nową strukturę taryf lotniczych. Zmiany dotyczyć będą zasad wyboru miejsca, naliczania punktów w programach lojalnościowych, limitu bagażu oraz możliwości zmian i zwrotu biletu w niektórych taryfach.
1 dzień, 21 godzin temu
Delta zamawia 100 airbusów A321neo
Linie lotnicze Delta Air Lines złożyły zamówienie na 100 airbusów A321neo.
2 dni, 3 godziny temu
United Airlines poleci na Tahiti
Od sezonu zimowego 2018 United Airlines uruchomi połączenie z San Francisco do Papeete na wyspie Thaiti. Linia będzie trzecim przewoźnikiem łączącym Stany Zjednoczone z Polinezją Francuską.
2 dni, 3 godziny temu
737 MAX 8 rozpoczął służbę w Air Canada
Pierwszy z 61 zamówionych boeingów 737 MAX 8 rozpoczął regularnie loty w barwach Air Canda. Pierwszy rejs został wykonany na trasie z Toronto do Calgary.
2 dni, 3 godziny temu
IATA przeciwko nowym opłatom pasażerskim w Malezji
Rząd malezyjski rozważa wprowadzenie dodatkowej taryfy pasażerskiej na pokrycie wydatków związanych z wdrożeniem zaawansowanego systemu informacji pasażerskiej (API). Międzynarodowe Zrzeszenie Transportu Lotniczego (IATA) sprzeciwia się finansowaniu programu kosztem pasażerów.
2 dni, 4 godziny temu
ICBC zamawia 55 samolotów C919
Firma ICBC Leasing zwiększyła zamowienie samolotów COMAC C919 o 55 kolejnych maszyn, zostając przy tym największym klientem programu. Łącznie chińska firma leasingowa odbierze 100 samolotów.
2 dni, 5 godzin temu
American Airlines zakazuje podróży z inteligentnym bagażem

Od 15 stycznia 2018 roku pasażerowie American Airlines nie będą mogli wejść na pokład samolotu z tzw. „inteligentnym bagażem”. Podobne restrykcje zapowiedziały także Delta i Alaska Airlines.

2 dni, 22 godziny temu
Norwegian rozwija siatkę lotów do USA
Linie lotnicze Norwegian ogłosiły plany rozwoju swojej siatki połączeń dalekodystansowych między Europą a Stanami Zjednoczonymi.
3 dni temu
Nowe trasy w siatce easyJet
Linie lotnicze easyJet ogłosiły plany rozwoju swojej siatki połączeń w sezonie letnim w 2018 roku - przewoźnik uruchomi nowe trasy ze Szwajcarii, Francji oraz Włoch.
3 dni, 1 godzinę temu
Emirates oraz flydubai wznowiły loty nad Irakiem
Linie lotnicze Emirates oraz linie lotnicze flydubai znów korzystają ze szlaków lotniczych przebiegających nad przestrzenią powietrzną Iraku. Obaj przewoźnicy nie latali nad tym obszarem od 2014 r.
3 dni, 2 godziny temu
Świąteczna oferta Emirates

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia linie Emirates przygotowały atrakcje dla pasażerów we wszystkich klasach. Na podróżujących w okresie świątecznym czeka specjalna oferta zarówno na ziemi, jak i na pokładzie – od jedzenia po rozrywkę.

3 dni, 2 godziny temu
SCAT: Z Astany do Wilna
Od 27 maja 2018 r. kazachska linia SCAT zaoferuje bezpośrednie rejsy z Astany do Wilna. Loty wykonywane będą dwa razy w tygodniu (w czwartki i niedziele).
3 dni, 3 godziny temu
Etihad będzie sprzedawał piżamy w klasie ekonomicznej
Eithad Airways zamierzają wzbogacić ofertę sprzedaży pokładowej w klasie ekonomicznej o gadżety rozdawane dotychczas klientom segmentu premium.
3 dni, 4 godziny temu
Air China rozszerza code-share z Air Canada
Air China oraz Air Canada rozszerzają umowę code-share oraz porozumienie w sprawie wspólnego dostępu do poczekalni biznesowych.
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy