Germanwings: Nowe trasy z Hamburga - Pasazer.com×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Germanwings: Nowe trasy z HamburgaLinie lotnicze Germanwings ogłosiły uruchomienie w sezonie letnim w 2013 roku pięciu nowych połączeń z Hamburga, na pięciu kolejnych trasach zastąpi natomiast Lufthansę. 

Niemiecki przewoźnik rozpocznie loty z Hamburga do Barcelony pod koniec marca 2013 roku. Loty do stolicy Katalonii będą się odbywały pięć razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, czwartki, piątki oraz niedziele.
Rejsy z Hamburga do Katanii wystartują 6 kwietnia 2013 roku i będą realizowane raz w tygodniu, w soboty.
Połączenie z Hamburga do Olbii zostanie uruchomione 5 maja 2013 roku. Loty na Sardynię będą się odbywały raz w tygodniu, w niedziele.
Loty z Hamburga do Splitu wystartują 6 kwietnia 2013 roku. Początkowo rejsy do Chorwacji będą realizowane raz w tygodniu, a od 1 maja częstotliwość lotów wzrośnie do trzech tygodniowo.
Połączenie z Hamburga do Wiednia zostanie uruchomione 31 marca 2013 roku. Do stolicy Austrii realizowanych będzie 12 rejsów tygodniowo.
Germanwings zastąpi również Lufthansę na trasach z Hamburga do Stuttgartu, Palmy de Mallorca, Norymbergii, Nicei oraz Dubrownika. 

Rejsy do Stuttgartu wystartują 31 marca 2013 roku. Przewoźnik będzie obsługiwał 37 lotów tygodniowo na tej trasie. 
Z Hamburga na Majorkę będzie można polecieć od 31 marca 2013 roku. W okresie wakacji letnich przewoźnik będzie oferował nawet 8 rejsów tygodniowo do Palmy.
Połączenie do Norymbergii wystartuje 31 marca 2013 roku. W ciagu tygodnia loty będą się odbywały dwa razy dziennie, w niedzielę zaplanowano jeden rejs.
Loty z Hamburga do Nicei zostaną uruchomione 31 marca 2013 roku i będą się odbywały cztery razy w tygodniu.
Połączenie z Hamburga do Dubrownika wystartuje 5 maja 2013 roku. Loty do Chorwacji będą realizowane raz w tygodniu, w niedziele.
Wszystkie połączenia Germanwings będą realizowane samolotami Airbus A319.

Anna Żuchlińska


Reklama


Booking.com
gość_c6691 - Profil
gość_c6691
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie