Cięcia w siatce własnej Eurolotu - Pasazer.com×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Cięcia w siatce własnej EurolotuOd stycznia 2013 Eurolot zawiesza pięć swoich kierunków. W systemie rezerwacyjnym niedostępnych jest jednak aż siedem tras. 

Linia potwierdziła zawieszenie obsługi połączeń na trasach:
Ze względu na niskie zainteresowanie lotami w sezonie zimowym od stycznia do końca marca Eurolot wyłącza połączenia ze swojej siatki lotów - mówi Anna Rusajczyk, rzecznik prasowa Eurolotu w rozmowie z Pasazer.com  

W systemie brakuje także lotów na trasach:


Powodem tych roszad w systemie rezerwacyjnym może być sprzedaż ATR-ów bądź konsolidacja z trasami krajowymi LOT-u. 

W raporcie "Cała Polska Eurolotu?" pisaliśmy, że linia regionalna miałaby obsługiwać własnymi samolotami wszystkie loty po Polsce ze stolicy. Eurolot prowadziłby sprzedaż biletów we własnym systemie rezerwacyjnym, a rejsy byłyby obsługiwane w formule code-share z LOT-em. Narodowy przewoźnik miałby do dyspozycji blok miejsc, które mógłby sprzedawać.

Jednak tych przypuszczeń Eurolot nie potwierdza.

Według systemu rezerwacyjnego rejsy na trasie Katowice - Gdańsk oraz Kraków - Szczecin zostają zawieszone od 3 stycznia, z Gdańska do Bremy od 5 stycznia, z Gdańska i Warszawy do Popradu od 6 stycznia, z Krakowa do Hamburga od 9 stycznia. Dodatkowo w ogóle nie wystartuje połączenie z Poznania do Popradu. Loty z Poznania w Tatry miały zostać zainaugurowane 22 grudnia.

Paweł Cybulak


Reklama


Booking.com
gość_1fc5f - Profil
gość_1fc5f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie