×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Jasionka wita półmilionowego pasażeraDziś (12.11) w Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka świętowano odprawienie półmilionowego pasażera w tym roku. Szczęśliwym podróżnym okazał się być Pan Richard z Birmingham, który do Rzeszowa przyleciał z East Midlands rejsem linii Ryanair.Na wyjątkowego, ale również mocno zaskoczonego podróżnego czekała w hali przylotów liczne niespodzianki. Były nimi upominki od zarządu Spółki Lotniskowej, przelot oraz pobyt w pięciogwiazdkowym hotelu w Egipcie ufundowany rzez Biuro Podróży Alfa Star jak również  voucher na darmowy przelot liniami Ryanair.Dodatkową nagrodą dla szczęśliwego pasażera oraz wszystkich podróżujących w tym dniu z lotniska w Jasionce był występ tancerek z grupy Toton Show oraz smakowity tort. - Jesteśmy zaszczyceni możliwością świętowania półmilionowego pasażera razem z Portem Lotniczym Rzeszów-Jasionka. Gratulujemy lotnisku szybkiego rozwoju i liczymy na dalszą owocną współpracę – powiedziała Małgorzata Wrzesińska, kierownik ds marketingu i sprzedaży Ryanair w Polsce.

Tegoroczny rok będzie rekordowy dla podrzeszowskiego portu, który w ubiegłym roku obsłużył 491 tys. pasażerów.
 
fot. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka
Justyna Żyła

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


Reklama


Booking.com
gość_aeea3 - Profil
gość_aeea3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie