×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Czarter: Rzeszów/Bydgoszcz-HurghadaPort Lotniczy "Rzeszów-Jasionka", Port Lotniczy Bydgoszcz oraz polski touroperator Alfa Star zrealizują nowy projekt lotów czarterowych do Egiptu. Operatorem tego połączenia Nesma Airlines. Z Rzeszowa i Bydgoszczy będzie można zimą udać się bezpośrednio do kurortów w egipskiej Hurghadzie, aby znaleźć się w zgoła odmiennym zimowym otoczeniu, gdzie zamiast ciepłych płaszczy, wełnianych czapek i rękawic królują... klapki i stroje do plażowania. 

Rejsy na trasie Bydgoszcz-Rzeszów-Hurghada rozpoczną się od 20 grudnia i będą trwały do końca sezonu zimowego. 

Loty odbywać się będą w każdy czwartek. Wylot z Rzeszowa o 16:00, z Bydgoszczy o 17:15, lądowanie w Hurgadzie 21:30, zaś wylot z Hurgady zaplanowano na 11:00 a lądowanie w Rzeszowie na 15:30, a w Bydgoszczy na 16:40. 

Rezerwacji można dokonywać w swoim najbliższym biurze podróży, a także na stronie internetowej Alfa Star.

Nesma Airlines to egipska czarterowa linia lotnicza, wywodząca się z Arabii Saudyjskiej, z siedzibą w Kairze. Posiada dwie bazy w Hurgadzie i Sharm el Sheikh. Posiada w swojej flocie dwa Airbusy A320.

Paweł Cybulak


Reklama


Booking.com
gość_bc4c3 - Profil
gość_bc4c3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie