LOT: Latamy z Warszawy do Hanoweru - Pasazer.com×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: Latamy z Warszawy do HanoweruPolskie Linie Lotnicze LOT zainaugurowały dziś (1.10) połączenie z Warszawy do Hanoweru. Należący do naszego narodowego przewoźnika samolot Embraer 170 o numerach rejestracyjnych SP-LDB wystartował z warszawskiego lotniska o godz. 13:50. Lądowanie samolotu w Hanowerze planowane jest o godz. 15:20.

Od dzisiaj samoloty LOTu będą wykonywały rejsy na niemieckie lotnisko w Hanowerze  6 razy w tygodniu. Hanower jest  szóstym  kierunkiem do Niemiec obsługiwanym przez samoloty polskiego przewoźnika. Nowe połączenie umożliwi pasażerom bezpośrednią podróż z Hanoweru do Warszawy, a pasażerom tranzytowym zapewni dogodne przesiadki do Pekinu oraz do wielu miast europejskich m.in. Budapesztu, Pragi.Loty z Warszawy do Hanoweru odbywają się według rozkładu lotów:
W poniedziałki, środy oraz piątki rejs LO 403 startuje z warszawskiego lotniska o 13:55, by w Hanowerze wylądować o 15:30. Lot powrotny LO 404 został zaplanowany na 16:05, na lotnisku w Warszawie spodziewany jest o 17:30. We wtorki, czwartki oraz niedziele rejs LO 403 będzie startował z lotniska Chopina o 11:25, w niemieckim porcie lotniczym wyląduje o 13:00. Lot powrotny LO 404 został zaplanowany na 13:35, w Warszawie spodziewany jest o 15:00.

Fot. Piotr Bożyk


Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


Reklama


Booking.com
gość_d6b53 - Profil
gość_d6b53
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie