Air Arabia Maroc uruchamia loty do Londynu - Pasazer.com×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air Arabia Maroc uruchamia loty do LondynuLinie lotnicze Air Arabia Maroc ogłosiły uruchomienie dwóch nowych połączeń z Maroko do Londynu. W sezonie zimowym przewoźnik zaoferuje pasażerom loty z Casablanki oraz Tangieru na podlondyńskie lotnisko Gatwick.

Pod koniec października Air Arabia Maroc rozpocznie rejsy z Casablanki do Londynu Gatwick. Loty na tej trasie będą się odbywały trzy razy w tygodniu, w poniedziałki, piątki oraz niedziele.

Od 28 października 2012 roku przewoźnik będzie realizował połączenie między Tangierem a Londynem Gatwick dwa razy w tygodniu, w czwartki oraz niedziele. Rejsy z Maroko do Londynu będą obsługiwane samolotem Airbus A320.

Air Arabia Maroc to marokańskie niskokosztowe linie lotnicze założone w 2009 roku. Przewoźnik posiada we flocie cztery samoloty Airbus A320, które zabierają na pokład 162 pasażerów. Air Arabia Maroc obsługuje krajowe połączenia w Maroko oraz międzynarodowe rejsy m.in. do Francji, Hiszpanii, Niemiec oraz Włoch.

Anna Żuchlińska


Reklama


Booking.com
gość_c6691 - Profil
gość_c6691
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie