Swiss: Z Zurychu do Singapuru - Pasazer.com×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Swiss: Z Zurychu do SingapuruSzwajcarskie linie Swiss uruchomią połączenie ze swojej bazy w Zurychu do Singapuru. Pierwszy rejs odbędzie się 12 maja 2013 r., a bilety trafią do systemu rezerwacyjnego 8 października.

Połączenie do Singapuru będzie obsługiwane codziennie samolotem typu Airbus A340-300. Maszyna ta zabiera na pokład 219 pasażerów. To powrót szwajcarskiego przewoźnika na trasę do Singapuru. Swiss obsługiwał tę linię do 2009 r., choć wtedy były to połączenia z międzylądowaniem w Bangkoku. Teraz szwajcarska firma będzie latać bezpośrednio.

Start z Zurychu (rejs LX178) zaplanowano na 22:45. Pasażerowie przylecą do Singapuru o 17:10 czasu lokalnego następnego dnia. Start połączenia powrotnego (LX179) odbędzie się o 23:05 czasu lokalnego, a w Zurychu Airbus A340 wyląduje o 6:10.

- Singapur to jeden z najważniejszych rynków międzykontynentalnych dla Szwajcarii. W ciągu ostatnich lat notowany jest ciągły wzrost. Singapur będzie ósmą azjatycką destynacją Swissa - powiedział Harry Hohnmeister, prezes przewoźnika.

Dominik Sipiński


Reklama


Booking.com
gość_0c4bf - Profil
gość_0c4bf
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie