×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Łódź: Rolkarze opanują płytę lotniskaJuż w najbliższą sobotę (29.09) Port Lotniczy Łódź zaprasza wszystkich miłośników rolek do wzięcia udziału w nocnym przejeździe po płycie lotniska w ramach akcji "Odlotowe rolki".

Rozpoczęcie imprezy planowane jest o godz. 22.30. Każdy z uczestników ubędzie musiał przejść normalną odprawę, jak przed wejściem na pokład samolotu. Dlatego też wszyscy miłośnicy ośmiu kółek proszeni są o zabranie ze sobą dokumentów tożsamości. Natomiast dzieci poniżej 16-go roku życia powinny przyjść w towarzystwie osoby dorosłej. Jak zapowiadają organizatorzy nocna jazda po płycie zakończy się o godz. 1 w nocy.- Przyjdźcie sami, z przyjaciółmi, z rodzicami. Zabierzcie dzieci, sąsiadów i dzieci sąsiadów. Cieszmy się wspólnym przejazdem. A przy okazji pokażmy ilu nas jest i że warto zainwestować w trasy dla rolkarzy w Łodzi – przekonują organizatorzy.

Justyna Żyła
fot. Port Lotniczy Łódź

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


Reklama


Booking.com
gość_03376 - Profil
gość_03376
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie