×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Austrian myśli o czarterachLinie Austrian Airlines rozważają skoncentrowanie się na czarterach długodystansowych - donosi portal "Air Transport World".

Według informacji tego serwisu austriacka linia szuka nowych możliwości rozwoju i właśnie loty wakacyjne mogłyby być jedną z dróg. Austrian rozważa koncentrację na długich lotach z Wiednia. W tej chwili jedynym typowo turystycznym długodystansowym połączeniem w siatce austriackiej linii są loty do Male na Malediwach. Jednak przewoźnik notuje też spory udział ruchu wakacyjnego na codziennych rejsach z Wiednia do Tokio-Narity.Austrian Airlines od dłuższego czasu boryka się z problemami finansowymi. Po wielu restrukturyzacjach nie udało się przywrócić zyskowności tej należącej do Lufthansa Group spółki. Przed kilkoma miesiącami po raz kolejny zmieniono schemat działania Austrian Airlines, formalnie przenosząc wszystkie loty do regionalnej spółki-córki, Tyrolean Airways. 

Linia posiada w swojej flocie samoloty dalekiego zasięgu Boeing 767-300ER i 777-200ER.

Dominik Sipiński
Fot. Austrian Airlines


gość_8d56c - Profil
gość_8d56c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie