×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko Chopina: Zmiany organizacyjneZ końcem lipca wstrzymane zostały odprawy pasażerów w hali odlotów w starej części Terminala A Lotniska Chopina. Od środy 1 sierpnia stanowiska odprawy biletowo-bagażowej wszystkich linii lotniczych są przeniesione do nowej części terminala.

Ze starej części terminala (strefa A,B) znikają także biura linii lotniczych i touroperatorów oraz poczta, przechowalnia bagażu i biuro rzeczy znalezionych.Zmiany związana są z przygotowaniami do zamknięcia strefy A,B Terminala A, czyli starej części budynku z charakterystycznym buraczkowym dachem. Od września rozpocznie się jej modernizacja i przebudowa. Stary terminal zostanie zintegrowany z nowym (strefa C,D, E) zarówno pod względem architektonicznym, jak i funkcjonalnym.

W przebudowanej części będzie więcej stanowisk odprawy i kontroli bezpieczeństwa oraz zostaną zainstalowane nowe urządzenia do sortowania bagażu. W trakcie modernizacji wybudowane zostanie również przejście podziemne łączące bezpośrednio halę przylotów z lotniskową stacją kolejową.

Przebudowa powinna zakończyć się w grudniu 2014 r.

Fot. Lotnisko Chopina

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


gość_2c345 - Profil
gość_2c345
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie