×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


FIA: Hebei Airlines zamawiają E-190Dziś (9.07) podczas Salonu Lotniczego Farnborough International Airshow (FIA2012) Embraer i linie Hebei Airlines ogłosili zamówienie na kolejnych pięć samolotów E-190. Zakup kolejnych trzech samolotów oczekuje na zatwierdzenie chińskiego rządu. Wartość kontraktu opiewa na kwotę 226 mln dolarów. Planowana dostawa nowych maszyn to czwarty kwartał 2013 roku.

- Cieszymy się, że Hebei Airlines zamawiają kolejne maszyny E-Jet. E190 został dobrze przyjęty przez rynek lotniczy na całym świecie ponieważ jest ekonomiczny, wydajny i komfortowy. Jesteśmy przekonani, że E-Jety dalej będą wspierać rozwój Hebei Airlines - powiedział Paulo Cesar de Souza e Silva, prezes Embraer Commercial Aviation.Siedziba Hebei Airlines znajduje się w mieście Shijiazhuang, stolicy prowincji Hebei. Kolejne Embraery 190 zostaną wykorzystane do wsparcia stworzenia hubu w prowincji Hebei, a także pozwolą na zwiększenie częstotliwości na obecnych trasach przewoźnika.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z uzytkowania pierwszych dwóch Embraerów 190. Wprowadzenie tych samolotów wpisało się do strategii marketingowej firmy i jest jedną z naszych najważniejszych inicjatyw w odpowiedzi poprawę regionalnego sektora lotnictwa - powiedział Luo Zhanling, wiceprezes Hebei Airlines.

Flota przewoźnika składa się obecnie z 10 samolotów: dwóch Embraerów E-190, pięciu ERJ-145LR, dwóch Boeingów 737-700 oraz jednego B737-800.

Piotr Bożyk
Fot. Embraer Media


Reklama


Booking.com
gość_f777e - Profil
gość_f777e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie