×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Bezpośrednio ze Szczecina do KrakowaOLT Express zaoferuje pasażerom bezpośrednie połączenie ze Szczecina do Krakowa. Od 1 czerwca 2012 roku raz dziennie będzie można polecieć między tymi dwoma miastami bez międzylądowania w Poznaniu.
Bezpośredni rejs O2 286 ze Szczecina zaplanowano na 15:45 (od poniedziałku do piątku oraz w niedziele) i 12:30 (w soboty), w Krakowie samolot wyląduje odpowiednio o 17:05 oraz 13:50.

Lot powrotny O2 285 będzie od poniedziałku do piątku oraz w niedziele startował z Krakowa o 13:45, w Szczecinie spodziewany jest o 15:15. W soboty samolot wystartuje z krakowskich Balic o 10:30, na lotnisku w Szczecinie wyląduje o 12:00.

Pozostałe dwa loty w ciągu dnia między Szczecinem a Krakowem będą dalej odbywały się z lądowaniem w Poznaniu. Połączenia obsługiwane będą samolotem ATR72.

Wczoraj OLT Express ogłosił, że będzie realizował także bezpośrednie połączenie między Szczecinem a Katowicami.

Kilka dni temu Eurolot ogłosił, że również będzie oferował loty między Szczecinem a Krakowem bez międzylądowania w Poznaniu. Walka o pasażera na lotach krajowych toczy się dalej - o kolejna trasa, na której będą konkurować między sobą obaj przewoźnicy. 

Anna Żuchlińska


gość_f8f5c - Profil
gość_f8f5c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy