Lublin kupuje wozy strażackie - Pasazer.com×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lublin kupuje wozy strażackiePort Lotniczy Lublin ogłosił przetarg na zakup dwóch specjalistycznych wozów strażackich. Samochody mają kosztować ok. 5 mln złotych.

Dwa nowe samochody ratowniczo-gaśnicze zamierza kupić lubelskie lotnisko. Potrzebny jest jeden samochód szybkiej interwencji z napędem 4x4 i jeden ciężki z napędem 6x6. Będą to specjalne wozy strażackie przeznaczone do pracy na lotnisku, różniące się od tradycyjnych.

- Obowiązują nas precyzyjne normy bezpieczeństwa i będziemy je spełniali. Zakupione przez nas samochody mają trzy minuty, aby dojechać do każdego punktu drogi startowej na lotnisku i podać środek gaśniczy – podkreśla Grzegorz Muszyński, prezes Portu Lotniczego Lublin.

Podstawowym kryterium w przetargu jest cena, ale będą brane pod uwagę też parametry techniczne oraz warunki gwarancji i serwisu. Firma, która wygra przetarg będzie miała 9 miesięcy na realizację dostawy.


Reklama


Booking.com
gość_ddbd2 - Profil
gość_ddbd2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie