×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ponownie do Münster/OsnabrückNiemiecka linia lotnicza Jetisfaction, we współpracy z polskim przewoźnikiem Sky Taxi, wznawia operacje na trasie Poznań - Münster/Osnabrück. 
Rejsy rozpoczną się 6 września i będą się odbywać dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki. Wyloty z Münster/Osnabrück zaplanowano na 6:00, samolot w Poznaniu wyląduje o godzinie 7:40. Rejs powrotny wystartuje z Ławicy o godzinie 19:20, przylot do Münster/Osnabrück zaplanowano na godzinę 21:00. 

Loty realizowane będą samolotem Saab 340, który zabiera na pokład 33 pasażerów.

Rezerwacja biletów jest możliwa przez system Amadeus oraz w biurach podróży, a wkrótce także na stronie przewoźnika. Cena biletu w jedną stronę zaczyna się od 99€ (z opłatami i podatkami). Dla firm gotowych często korzystających z tego połączenia przewidziano specjalne korzystne stawki.

Połączenie do Münster/Osnabrück było już realizowane jesienią 2010 roku. Wtedy samolot  Beechcraft 1900D należący do Jetisfaction obsługiwał loty do niemieckiego portu jako międzylądowanie w rejsach do Zurychu. 

Port lotniczy Münster/Osnabrück położone jest w Nadrenii Północnej-Westfalii, 25 km na północ od Münster i 35 km na południe od Osnabrück.

Anna Żuchlińska


gość_9f352 - Profil
gość_9f352
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie