×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT przyjacielem prezydencjiPLL LOT do końca bieżącego roku będzie nosić miano "Przyjaciela Prezydencji" a także należeć będzie do „Klubu Przyjaciół Prezydencji".

- W tym okresie LOT będzie prowadził szereg działań promocyjnych na rzecz polskiej prezydencji, umacniając pozytywny wizerunek Polski w Europie i na świecie. LOT stara się wykorzystywać każdą szansę promowania Polski na świecie – mówi Marcin Piróg, prezes LOTu. - Czujemy się wyróżnieni, że jako narodowy przewoźnik kolejny raz mamy szansę wesprzeć nasz kraj, zwłaszcza w tak szczególnym czasie Prezydencji – dodaje.

W ramach członkostwa w "Klubie Przyjaciół Prezydencji", na pokładach samolotów LOT-u wygłaszane będą specjalne zapowiedzi pokładowe
odsyłające do informacji poświęconych prezydencji.

Dodatkowo, najnowszy samolot PLL LOT Embraer 195 o numerach rejestracyjnych SP-LNB, który dołączył do floty polskiego przewoźnika 24 czerwca br., przez rok będzie promował Polskę w specjalnym malowaniu Polskiej Organizacji Turystycznej.

Oprócz tego mundury, zarówno personelu pokładowego jak i personelu obsługi naziemnej, oraz agentów sprzedaży będą ozdobione specjalnie wyprodukowanymi na tę okazję przypinkami z logo Polskiej Prezydencji.

Dodatkowo, punkty obsługi naziemnej oraz wnętrza samolotów PLL LOT będą oznakowane proporczykami oraz tabliczkami informacyjnymi z logo Prezydencji . LOT będzie promował przewodnictwo Polski w Radzie Unii Europejskiej również poprzez komunikację na portalu społecznościowym Facebook, na swojej stronie internetowej oraz w magazynie pokładowym "Kaleidoscope".

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


Reklama


Booking.com
gość_a8872 - Profil
gość_a8872
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie