×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Konto: Doładowanie bez bonusówTanie linie lotnicze Wizz Air ogłosiły nowe zasady doładowania konta WIZZ. Takie konto jest automatycznie zakładane dla każdego zarejestrowanego użytkownika wizzair.com. Korzystając z niego unikniemy opłaty manipulacyjnej za transakcję (27 PLN za lot za pasażera).

Nowa usługa Doładowania Konta WIZZ jest metodą dodawania funduszy do konta WIZZ i jest przeznaczona specjalnie dla osób często podróżujących samolotem. Przy użyciu funduszy na koncie można dokonać rezerwacji dowolnego miejsca lub usług dodatkowych Wizz Air – w tym również miejsc w cenach promocyjnych.

Po rejestracji w wizzair.com użytkownik otrzyma dziesięciocyfrowy numer konta WIZZ. Aby dodać fundusze do konta WIZZ należy skontaktować telefonicznie się z telecentrum (3,66 PLN za minutę). Minimalna suma jednego doładowania to 500 EUR lub równowartość w innych walutach. 

Wcześniej konto można było doładować kwotą 2000 PLN lub 4000 PLN, do których doliczany był także bonus (odpowiednio 300 PLN i 1000 PLN). Nowe zasady niewiele różnią się od poprzednich, są nawet mniej korzystne dla pasażerów, gdyż nie otrzymamy już dodatkowych środków bonusowych. Oferta w dalszym ciągu jest mało przystępna, więc polscy podróżni dalej pozostają bez możliwości uniknięcia opłaty manipulacyjnej.

Anna Żuchlińska


Reklama


Booking.com
gość_a8872 - Profil
gość_a8872
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie