×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowy skład zarządu w spółce GTL LOTWczoraj (31.05) Zwyczajne Zgromadzenie Wspólników spółki GTL-LOT Usługi Lotniskowe w Pyrzowicach powołała nowe władze spółki.

Stanowisko prezesa objął Jacek Plis, a wiceprezesa Katarzyna Szymanek. Kadencja zarządu spółki trwa 3 lata.

Jacek Plis z GTL-LOT jest związany od 1996 roku. Dotychczas pełnił funkcję wiceprezesa zarządu. Katarzyna Szymanek pracuje w PLL LOT w Biurze Nadzoru Właścicielskiego.

GTL-LOT Usługi Lotniskowe Sp. z o.o. jest firmą zapewniającą obsługę naziemną na lotnisku w Katowicach. Odpowiada m.in. za odprawę biletowo-bagażową pasażerów, obsługę towarów i poczty, obsługę samolotów na płycie postojowej lotniska, obsługę techniczną i liniową samolotów, w tym przeglądy i naprawy. GTL-LOT posiada również stacje zajmujące się obsługą techniczną samolotów w portach lotniczych w Katowicach, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie. Głównymi klientami Spółki w tym zakresie są linie lotnicze Wizzair, PLL LOT SA, EuroLOT, Yes Airways, Travel Service i inni. Do najważniejszych klientów w zakresie obsługi naziemnej należą m.in. PLL LOT, EuroLOT, Lufthansa, Wizzair, linie czarterowe (Travel Service, Enter Air, Small Planet Airlines, Yes Airways, Air Poland) oraz firmy kurierskie ( DHL, Fedex, UPS, TNT).


gość_1387f - Profil
gość_1387f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie