×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT podniesie standardy obsługiWyższe standardy obsługi w PLL LOT? Być może już niebawem. Narodowy przewoźnik rozpoczął realizację projektu Elite Fleet, którego celem jest podniesienie jakości obsługi pasażerów na swoich pokładach.

Prace nad projektem trwały od kilku miesięcy. Ich efektem jest start projektu, dzięki któremu sukcesywnie wdrażane będą nowe standardy serwisu pokładowego, a także odbędzie się cykl szkoleń dla personelu pokładowego.

W ramach projektu Elite Fleet nastąpi wybór członków personelu pokładowego dedykowanego do obsługi pasażerów w klasie biznes na rejsach długodystansowych.

W programie mogą wziąć udział wszyscy członkowie personelu pokładowego PLL LOT, którzy zgłoszą się do rekrutacji, a następnie zostaną zakwalifikowani do udziału w szkoleniach.

Po pozytywnym ukończeniu wszystkich przewidzianych w projekcie szkoleń osoby te będą obsługiwać pasażerów podróżujących w klasie biznes na rejsach długodystansowych, początkowo w samolotach Boeing 767, a następnie Boeing 787 Dreamliner.

Realizacja projektu pozwoli na podniesienie poziomu kompetencji personelu pokładowego dzięki warsztatom z zakresu nowoczesnej obsługi klienta, szkoleniom językowym oraz  treningom rozwijającym tzw. kompetencje miękkie. 

Międzynarodowe linie lotnicze świadczące usługi na najwyższym światowym poziomie od wielu lat dobierają personel pokładowy do obsługi pasażerów podróżujących w poszczególnych klasach serwisowych takich jak First Class, Business Class  czy Premium Economy.

- Pragniemy, by nasz personel pokładowy spełniał jak najwyższe standardy obsługi Pasażerów LOT-u. Chcemy jako pracodawca wspierać osoby pracujące na pokładach naszych samolotów w podnoszeniu ich kompetencji, a także rozwijać ich umiejętności -  powiedział Marcin Piróg, prezes PLL LOT. - Zdajemy sobie sprawę, że praca personelu pokładowego wpływa na pozytywny wizerunek LOT-u w sposób szczególny – dodaje.

Paweł Cybulak


gość_31a4c - Profil
gość_31a4c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie