×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Rekord liczby pasażerów LufthansyGrupa Lufthansy odnotowała w 2010 roku kolejny rekord liczby pasażerów przewiezionych na trasach z Polski do Niemiec, Austrii, Szwajcarii i Włoch. Na pokładach samolotów Lufthansy, SWISS i Austrian Airlines przewiezionych zostało 1,6 mln pasażerów, czyli o 10% więcej niż w rok wcześniej. - Polska jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się rynków. W ubiegłym roku przewieźliśmy ponad 1,6 miliona pasażerów, co dało nam znaczący wzrost udziału w rynku. Osiągane wyniki są dowodem na to, że nasza strategia inwestycyjna oraz innowacje w obszarze usług pasażerskich przynoszą wymierne korzyści - powiedział Karsten Benz, wiceprezes Lufthansy ds. sprzedaży i obsługi w Europie.

Lufthansa na trasach między Polską a Niemcami przewiozła ponad 1,2 mln osób, co daje wzrost o 12%. Jest to najlepszy wynik od rozpoczęcia działalności przewoźnika w Polsce.

 - Dobry przykład stanowi uruchomienie w 2010 r. połączenia na trasie Gdańsk-Dusseldorf. Nasza nowa linia Lufthansa Italia rozpoczęła także bezpośrednie rejsy z Warszawy do Mediolanu, które spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem klientów w Polsce. Z ofertą 256 połączeń tygodniowo z siedmiu polskich lotnisk jesteśmy największą międzynarodową linią lotniczą oferującą połączenia z Polski. Nasze nowoczesne porty przesiadkowe zapewniają bardzo wygodne połączenia, zarówno pasażerom podróżującym w celach biznesowych, jaki turystycznych - dodał Benz.

Tomasz Wyszyński
Fot. Lufthansa


gość_a7ead - Profil
gość_a7ead
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie