×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Royal Maroc jednak nadal w WarszawieLoty z Casablanki do Warszawy wróciły do systemu rezerwacyjnego Royal Air Maroc. Przed kilkoma dniami napisaliśmy, że nie można kupić biletów na te loty poprzez stronę internetową przewoźnika. Wczoraj (8.02) marokańskie linie lotniczego wprowadziły je ponownie do systemu.

Połączenie było wykonywane przez całą zimę. Obsługiwała je dla Royal Air Maroc linia Atlas Blue. Pasażerowie nie mogli jednak od kilku miesięcy kupić biletów w sprzedaży otwartej. Były one dostępne wyłącznie dla biur podróży. Połączenie było zatem regularnym czarterem. W sezonie letnim 2010 bilety były dostępne na stronie internetowej przewoźnika, jednak nie można było wybrać Polski jako kraju, a Warszawy jako miasta wylotu.

Po naszym tekście bilety zostały ponownie załadowane do systemu. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu: we wtorki i piątki. Przylot do Warszawy zaplanowano na godzinę 15:35, a wylot do Casablanki na godzinę 16:35.

Dominik Sipiński


Reklama


Booking.com
gość_843ac - Profil
gość_843ac
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie