Z Katowic do Izraela - Pasazer.com×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Z Katowic do IzraelaKolejna czarterowa nowość w Katowicach. Już od 10 lutego będzie można polecieć z katowickiego lotniska do Ejlatu w Izraelu. Połączenie uruchamia biuro podróży Rainbow Tours, a rejsy będzie obsługiwać linia Enter Air. Pasażerowie wylądują na lotnisku Ejlat - Ovda Airport, oddalonym o 60 km od centrum miasta.  

Lot będzie trwał około 4,5 godziny. Rejsy realizowane będą w czwartki do 20 października 2011 roku.

Ejlat, najbardziej wysunięte na południe miasto Izraela, jest popularnym kurortem wypoczynkowym, do którego przyjeżdżają turyści z całego świata. Położony wśród wysokich gór Negewu, a zarazem nad brzegiem Morza Czerwonego (Zatoka Akaba) kusi nie tylko gwarancją pogody i wysokimi temperaturami przez cały rok, ale również pięknymi rafami koralowymi.

Anna Żuchlińska

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


Reklama


Booking.com
gość_818c6 - Profil
gość_818c6
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie