Nieoficjalnie: Nowy 737-400 w Enter Air - Pasazer.com×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nieoficjalnie: Nowy 737-400 w Enter AirEnter Air doda do swojej floty nowy samolot typu Boeing 737-400.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że maszyna może trafić do Polski jeszcze przed końcem roku. Według niepotwierdzonych informacji, samolot został już pomalowany w barwy polskiego przewoźnika czarterowego na lotnisku w Norwich w firmie Air Livery. Jest to jedna z najlepszych spółek zajmujących się malowaniem samolotów.

Samolot przeznaczony dla Enter Air nosi znaki rejestracyjne SE-RID, ale po przylocie do Polski zostaną one najprawdopodobniej zmienione na SP-ENF. Maszyna została wyprodukowana w 1992 roku i jej pierwszym użytkownikiem były luksemburskie linie Luxair. W następnych latach samolot był wykorzystywany przez Sobelaira, ponownie Luxaira, Blue Panorama Airlines i Blue Air.

To już czwarty Boeing 737 w wersji - 400 we flocie Enter Air. Przewoźnik ten planuje znaczną ofensywę w 2011 roku. Linia zwiększy swoją flotę nie tylko o nowe egzemplarze 737-400, ale także większe i nowocześniejsze typy 737-800. Ciekawostką jest fakt, że Enter Air nie przewiduje w swojej flocie samolotu o rejestracji SP-END. Boeingi 737-800, które pojawią się wkrótce, będę nosiły oznakowanie SP-ENZ i -ENY.

Dominik Sipiński


Reklama


Booking.com
gość_c6691 - Profil
gość_c6691
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie