×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: Odświeżone Boeingi 767Polskie Linie Lotnicze LOT zaprezentowały jeden ze swoich Boeingów 767 po tzw. retroficie - modernizacji wnętrz zarówno w klasie biznes, jak i ekonomicznej.

Jeden z samolotów otrzymał nowe gąbki i pokrowce na fotele obu klas podróży. Wymieniono również tapety w przedziale klasy biznes i wykładziny - podał przewoźnik.- Nowe gąbki i pokrowce foteli zostały zaprojektowane tak, aby spełniały nasze wysokie standardy, m.in. użyte zostały gąbki z zabezpieczeniem przed zakrzepicą krwi, czy zróżnicowaną miękkością. Zmieniliśmy także profilowanie zagłówków, dzięki czemu będziecie mogli wygodniej oprzeć głowy - czytamy w oświadczeniu linii.Teraz obicia foteli w wyższej klasie podróży mają ciemniejszy odcień (niebieski), niż dotychczas, a w fotelach klasy podstawowej zmieniono całkowicie materiał okrywający - zastosowano niebieskie pokrowce z biało-czerwonymi elementami.

Boeing 767 o rejestracji SP-LPC jest dedykowany dla rejsów do Hanoi, jednak zanim połączenie wystartowało, odświeżony samolot udał się w rejsy do Chicago i Toronto. Obecnie rozpoczyna się modernizacja wnętrza kolejnego samolotu, a kolejne trzy odświeżone zostaną w najbliższych miesiącach - wszystkie najpóźniej do połowy lutego 2011
 


gość_344cc - Profil
gość_344cc
  
Ile to cztery + jeden?

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:


Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy