×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair ogłasza trasy z Exeter


Ryanair ogłosił we wtorek (11.09) uruchomienie trzech nowych tras z Exeter. To pierwsze połączenia tego przewoźnika ze stolicy Devonu.


Wśród nowych kierunków znalazła się Malaga, Malta oraz Neapol. Wszystkie trzy trasy zostaną zainaugurowane w przyszłorocznym sezonie letnim i będą odbywać się dwa razy w tygodniu.


- Jesteśmy szczęśliwi mogąc ogłosić Exeter kolejnym portem w siatce Ryanair, już dwudziestym pierwszym w Wielkiej Brytanii. Trzy nowe trasy wystartują - do Malagi, Neapolu i na Maltę - wystartują latem przyszłego roku. Każda z nich będzie obsługiwana dwa razy w tygodniu, zapewniając mieszkańcom Devonu możliwość tanich lotów do słonecznych krajów Europy Południowej - powiedział Robin Kiely, dyrektor ds. komunikacji w Ryanair. 

Do tej pory za niemal cały ruch na lotnisku w Exeter odpowiadały dwie linie: Flybe i Tui Airways. Pierwszy z wymienionych oferuje szereg połączeń pozwalających dotrzeć do południowo-zachodniej Anglii z najważniejszych ośrodków miejskich Europy Zachodniej.

fot. Ryanair


Reklama


Booking.com
gość_f777e - Profil
gość_f777e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie