×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LATAM planuje loty do Monachium


LATAM Airlines Brasil poinformowały, że planują uruchomić bezpośrednie połączenie z Sao Paulo do Monachium. Powodzenie przedsięwzięcia zależy jednak od uzyskania niezbędnych zgód ze strony organów regulacyjnych.


W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosków, Monachium stanie się drugim po Frankfurcie miastem Niemiec i dziewiątym miastem w Europie, do którego poleci członek sojuszu Oneworld.

Więcej szczegółów, dotyczących rozpoczęcia operacji lotniczych na wymienionej trasie, rozkładu lotów oraz dostępności biletów przewoźnik zobowiązał się przekazać w najbliższych miesiącach, nie precyzując dokładnie terminu z uwagi na toczący się proces uzyskiwania zezwoleń.


LATAM Airlines Brasil są jedną z dwóch głównych spółek wchodzących w skład holdingu LATAM Airlines Group, powstałego w wyniku fuzji chilijskiego LAN Airlines i brazylijskiego TAM Airlines. Obecnie siatka połączeń całej grupy składa się z 142 kierunków w 26 krajach.


Reklama


Booking.com
gość_200c5 - Profil
gość_200c5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie