×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Grupa Etihad: Mark Powers nowym dyrektorem finansowym


Nowym dyrektorem finansowym grupy Etihad zostanie Mark Powers, który jeszcze w styczniu dołączy do firmy.Cieszymy się, że Mark dołączy do zespołu kierowniczego Etihad Aviation Group. Jego wiedza na temat lotnictwa korporacyjnego jest bezkonkurencyjna. Doskonale zna wyzwania i możliwości, które stoją przed naszą branżą. Rada Etihad Aviation Group wierzy, że Mark i jego zespół finansowy odegrają kluczową rolę w poprowadzeniu linii na kolejne etapy rozwoju - powiedział Tony Douglas, dyrektor generalny grupy, który oficjalnie przejął swoją rolę 3 stycznia.

Poprzednim pracodawcą Marka Powersa był Uniwersytet Tulane, gdzie pełnił on funkcje profesora finansów.

- Z niecierpliwością czekam na dołączenie do Etihad Aviation Group i skorzystanie z tej niepowtarzalnej okazji, aby poprowadzić finansowy rozwój dywizji grupy w tym ekscytującym momencie w jej historii - powiedział Mark Powers, nowy dyrektor finansowy.


Jego doświadczenie związane jest także z funkcjami kierowniczymi, które pełnił w liniach lotniczych. W przeszłości Powers, był dyrektorem finansowym w JetBlue. Pracował również dla Northwest Airlines, dla Continental Airlines, gdzie był skarbnikiem oraz dla GE Aviation, gdzie był dyrektorem ds. finansowania klientów i projektów komercyjnych.gość_e6086 - Profil
gość_e6086
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy