×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lufthansa Group: Ponad 8 tys. nowych pracowników


Deutsche Lufthansa AG zatrudni w tym roku ponad 8 tys. nowych pracowników. Większość stanowić będzie personel pokładowy zatrudniony w liniach należących do grupy Lufthansy.


Tylko w hubach we Frankfurcie i Monachium Lufthansa zatrudni około 2,5 tys. stewardes i stewardów. Łącznie do pracy na pokładach samolotów linie wchodzące w skład grupy zatrudnią 4 tys. nowych osób.

W ubiegłym roku, oprócz tradycyjnych procesów aplikacyjnych, Lufthansa przeprowadziła 11 otwartych spotkań, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Dotychczas ponad 4,5 tys. kandydatów wzięło udział w dniach otwartych, a 6 tys. w regularnych spotkaniach rekrutacyjnych we Frankfurcie. Prawie co trzeci kandydat otrzymał propozycję pracy.

W roku szkoleniowym 2017/18 ponad 250 nowych osób będzie odbywać staż w Lufthansa Group w Niemczech. Wyboru można dokonać spośród 10 programów stażowych i 30 praktyk zawodowych, w takich obszarach jak mechanika narzędzi, systemy cateringowe, spedycja i usługi logistyczne.

Lufthansa jest nadal jedną z najbardziej atrakcyjnych firm w Niemczech i dla wielu kandydatów idealnym pracodawcą. W ubiegłym roku przez naszą stronę rekrutacyjną wpłynęło ok. 100 tys. aplikacji. Cieszymy się, że w tym roku będziemy mogli ponownie zatrudnić ponad 8 tys. nowych osób – powiedziała dr Bettina Volkens, członek zarządu i dyrektor działu HR i prawnego w Deutsche Lufthansa AG.


Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


gość_75c27 - Profil
gość_75c27
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie