×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Norwegian rozwija siatkę lotów do USA


Linie lotnicze Norwegian ogłosiły plany rozwoju swojej siatki połączeń dalekodystansowych między Europą a Stanami Zjednoczonymi.


W sezonie letnim w 2018 roku Norwegian uruchomi loty z Hiszpanii, Holandii oraz Włoch do wybranych miast w Stanach Zjednoczonych.

Od 7 maja 2019 roku przewoźnik będzie oferował rejsy z Amsterdamu do Nowego Jorku, loty na tej trasie będą się odbywały cztery razy w tygodniu.
W połowie czerwca Norwegian uruchomi bezpośrednie loty z Mediolanu Malpensa do Los Angeles. Rejsy na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych będą się odbywały cztery razy w tygodniu.

Dwa nowe połączenia do Stanów Zjednoczonych zostaną uruchomione z Hiszpanii - przewoźnik zaoferuje pasażerom rejsy z Madrytu do Los Angeles oraz Nowego Jorku. Loty do Los Angeles będą realizowane cztery razy w tygodniu, a do Nowego Jorku - trzy razy w tygodniu.
Linie lotnicze Norwegian będą obsługiwały nowe dalekodystansowe trasy z Europy do Stanów Zjednoczonych samolotami Boeing 787-900 Dreamliner.


gość_e6e2b - Profil
gość_e6e2b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie