LOT: W kwietniu dodatkowe loty do Tokio - Pasazer.com×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: W kwietniu dodatkowe loty do Tokio


Przez pierwsze dwa tygodnie kwietnia LOT obsłuży dwa dodatkowe loty z Warszawy do Tokio - wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika. Rejsy te zostaną dodane niezależnie od planowanego na kwiecień zwiększenia liczby rotacji do pięciu tygodniowo.


Dreamlinery LOT-u wystartują w dodatkowe rejsy we wtorek 3 oraz 10 kwietnia. Połączenie będzie realizowane o tej samej porze co pozostałe rejsy LO79 do Tokio, czyli o godzinie 15:10. Lądowanie w porcie lotniczym Narita spodziewane jest następnego dnia czasu lokalnego o 8:45 rano. 

W drogę powrotną do Warszawy samoloty wyruszą w środę 4 oraz 11 kwietnia o godzinie 10:20 rano. Przylot do Warszawy spodziewany jest tego samego dnia o godzinie 14:25.


Polskie Linie Lotnicze LOT zainaugurowały połączenie z Warszawy do Japonii w styczniu 2016 r. Uruchomienie lotów polskiej linii do Tokio i Seulu czytelnicy Pasazer.com uznali za lotnicze Wydarzenie 2016 r. Początkowo połączenie to realizowane było trzy razy w tygodniu. Od 3 lipca tego roku narodowy przewoźnik zwiększył częstotliwość lotów do stolicy Japonii do czterech rotacji tygodniowo. Obecnie wyloty z Warszawy odbywają się w w poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele. 

Od kwietnia przyszłego roku liczba regularnych połączeń z Warszawy do Tokio Narita zwiększy się do pięciu w tygodniu, dzięki dodaniu sobotniego lotu z Warszawy. Dwa dodatkowe wtorkowe rejsy w pierwszych dwóch tygodniach kwietnia dodane będą niezależnie od regularnego zwiększenia liczby rotacji do Japonii - oznacza to, że w tym okresie LOT będzie obsługiwał sześć lotów tygodniowo pomiędzy Polską i Japonią. 

Końcówka marca i pierwsza połowa kwietnia to w Japonii szczyt sezonu turystycznego. Rozkwitają wtedy drzewa wiśni piłkowanych, znanych pod japońską nazwą sakura. Bladoróżowe kwiaty spowijają ulice miast oraz parki, nadają miastom niepowtarzalny wygląd. 
fot. Tomasz Śniedziewski, Jake WeirickReklama


Booking.com
gość_7106d - Profil
gość_7106d
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie