Emirates zaprzecza informacjom o A380 - Pasazer.com×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates zaprzecza informacjom o A380


- Na ten moment nie planujemy operacji airbusem A380 do Warszawy - informuje biuro prasowe Emirates.


W reakcji na nasz materiał o prawdopodobnym wprowadzeniu airbusa A380 na obsługę połączenia z Dubaju do Warszawy od wiosny 2018 r., biuro prasowe Emirates przysłało do redakcji Pasazer.com oficjalne dementi.

Polska jest bardzo ważnym rynkiem dla linii Emirates. Sprzedaż jest nieustannie rozwijana, a obłożenie na trasie pomiędzy Dubajem i Warszawą rośnie. Samoloty delegowane są na poszczególne trasy zgodnie z bieżącymi wymaganiami i na ten moment operacje A380 do Warszawy nie są planowane - czytamy w komunikacie. 

Obecnie przewoźnik lata do Warszawy raz dziennie boeingami 777-300ER. Jak informowaliśmy nieoficjalnie, podmiana na airbusa A380, największy samolot pasażerski świata, mogła nastąpić wiosną 2018 r., prawdopodobnie od maja. 

Nasz artykuł był oparty o nieoficjalne źródła zbliżone do przewoźnika. Według naszej wiedzy, przygotowania z obsługą naziemną znacznie większego niż do tej pory samolotu były zaawansowane. Przed publikacją zwróciliśmy się z prośbą o weryfikację informację do Emirates, ale nie otrzymaliśmy odpowiedzi. 


Reklama


Booking.com
Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie