Austrian zatrudni 100 pilotów - Pasazer.com×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Austrian zatrudni 100 pilotów


Austrian Airlines poszukuje około 100 nowych pilotów i ogłasza między innymi ofertę skierowaną specjalnie dla byłych pilotów airberlin.


Oferta ta dotyczy pilotów, którzy pracowali w airberlin w ciągu ostatnich sześciu miesięcy oraz posiadają aktywną licencję. Przyjęte osoby zwiążą się z austriackim przewoźnikiem umową obowiązującą przez trzy lata. Austrian zamierza zachęcić ich do podjęcia pracy atrakcyjnymi warunkami zatrudnienia, opłacając między innymi koszty przeniesienia do Wiednia.

Oprócz pilotów z doświadczeniem związanym z pracą za sterami samolotu, linia poszukuje także młodych ludzi, którzy chcą związać swoją przyszłość z pracą w kokpicie. Wymagania jakie stawia przewoźnik to między innymi wzrost powyżej 165 cm, brak wady wzroku wymuszającej noszenie okularów bądź soczewek o więcej niż sześciu dioptriach, w przypadku osób krótkowzrocznych i pięciu dioptriach w przypadku osób dalekowzrocznych. Ponadto kandydaci muszą znać doskonale języki: niemiecki oraz angielski, zarówno w mowie, jak i w piśmie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.austrianpilot.at.

Obecnie dla austriacki przewoźnik zatrudnia 6 700 pracowników, w tym 1 140 pilotów.


Reklama


Booking.com
gość_1fc5f - Profil
gość_1fc5f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie