×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Cobalt uruchomi połączenie z Pafos do Moskwy


Cypryjska linia Cobalt Air poinformowała, że uruchomi połączenie z Pafos do Moskwy-Szeremietiewa. Loty ruszą 29 października br.


Rozkład lotów zakłada dwie rotacje tygodniowo - w czwartki oraz w soboty. Będą się one odbywały według następującego planu:

CO486 Pafos 09:10 - 14:25 Moskwa-Szermietiewo 14:25 (---4-6-)
CO487 Moskwa-Szeremetiewo 15:25 - 18:30 Pafos 18:30 (---4-6-)


- Z przyjemnością rozszerzamy siatkę połączeń na sezon zimowy 17/18 poprzez uruchomienie połączenia z Pafos do Moskwy. Trasa ta od dziś będzie dostępna w sprzedaży na stronie internetowej Cobalt Air i zostanie uruchomiona zarówno z myślą o rosyjskich turystach jak i mieszkańcach, którzy będą mogli liczyć na wysoki poziom usług z naszej strony - powiedział Andrew Madar, dyrektor generalny Cobalt Air. 

Głównym hubem przewoźnika jest lotnisko w Larnace, skąd linia oferuje obecnie 10 lotów całorocznych i 4 sezonowe. Ponadto warto przypomnieć, że pod koniec sierpnia Cobalt zapowiedział na przełom października i listopada uruchomienie połączeń do Londynu-Gatwick i Frankfurtu. Z położonego na zachodnim wybrzeżu wyspy Pafos linia oferuje obecnie loty jedynie do Aten.

Flota Cobalt Air składa się z sześciu samolotów - dwóch airbusów A319 i czterech airbusów A320.


Reklama


Booking.com
gość_843ac - Profil
gość_843ac
  

W tym temacie przeczytaszPasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie