×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Z Warszawy do Bordeaux


Wizz Air uruchomi w marcu 2018 r. loty z warszawskiego Lotniska Chopina do Bordeaux. Do tego linia zbazuje w stolicy Polski ósmą maszynę z rodziny airbus A320.


Przewoźnik ogłosił nową trasę oraz powiększenie warszawskiej bazy podczas dzisiejszej (11.07) konferencji prasowej w Warszawie.

Loty do Bordeaux będą wykonywane dwa razy w tygodniu od 25 marca. 


Będzie to pierwsze bezpośrednie połączenie lotnicze z Bordeaux do Polski. Wizz Air lata z tego miasta obecnie jedynie do Budapesztu.

Do tego Wizz Air zapowiedział zwiększenie częstotliwości na kilku trasach o łącznie 19 lotów tygodniowo. Do Rzymu-Fiumicino przewoźnik poleci 10 razy (obecnie sześć), do Tel Awiwu siedem, Kijowa-Żulian pięć (obecnie po trzy razy), Oslo-Torp siedem (obecnie pięć), Reykjaviku pięć (obecnie trzy), Lyon trzy (obecnie dwa), Malmo pięć (teraz cztery) i do Billund trzy (obecnie dwa).

Wizz Air zapowiedział też, że ósmym samolotem w warszawskiej bazie będzie airbus A321 - czwarty samolot tego typu tej linii stacjonujący na Lotnisku Chopina.


gość_bd397 - Profil
gość_bd397
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy