×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnictwo to twoja pasja? Dołącz do Pasazer.com


Portal Pasazer.com poszukuje kandydatów na stanowisko redaktora odpowiedzialnego za wiadomości bieżące w Pasazer.com i Pasażer Pro. Pasja, umiejętności dziennikarskie i dyspozycyjność to najważniejsze nasze wymagania.


Lotnictwo to twoja pasja? Dołącz do Pasazer.com. Szukamy osób umiejących tworzyć depesze informacyjne oraz dłuższe relacje poprawne językowo i merytorycznie. Doświadczenie dziennikarskie (na dowolnym poziomie) będzie mile widziane, choć nie wymagane. Umożliwiamy współpracę regularną lub okazjonalną - liczy się dla nas przede wszystkim to, żebyście chcieli i potrafili dzielić się z 250 tys. naszych Czytelników swoją wiedzą, relacjami z podróży i recenzjami.


Od osób zainteresowanych pracą w Pasazer.com wymagamy zainteresowania tematyką lotniczą i podróżniczą oraz dobrej znajomości tych branż. Kandydat musi umieć wyszukiwać wiadomości zarówno związane z lotnictwem, jak i z branżą turystyczną. Znajomość języka angielskiego jest konieczna, bo w pracy korzystamy z wielu źródeł zagranicznych. Mile widziana będą również podstawowe umiejętności związane z umiejętnością dziennikarskiej redakcji tekstów, a mile widziana będzie znajomość sposób przygotowywania ich do publikacji w internecie (SEO, formatowanie). 

Praca jest zdalna, więc możecie ją wykonywać skądkolwiek, jednak mile widziane są osoby z Warszawy lub okolic.

Szczególnie zależy nam na osobach, które będą dyspozycyjne i będą mogły pisać depesze informacyjne w ciągu dnia. Umiejętności związane z fotografią i obróbką zdjęć nie są konieczne, ale na pewno będą mile widziane. 

Do Twoich zadań w Pasazer.com będzie należało opracowywanie krótkich tekstów informacyjnych, zarówno na podstawie komunikatów prasowych, jak i własnych poszukiwań. Wiadomości te maja dotyczyć lotnictwa i podróży. Docelowo oczekujemy, że będziesz w stanie samodzielnie znaleźć temat, opracować go (nie skopiować cudzy artykuł) z zachowaniem standardów dziennikarskich i językowych, a potem samodzielnie opublikować. 

Poszukujemy pasjonatów lotnictwa, dla redaktorów Pasazer.com to nie pieniądze są głównym wynagrodzeniem, lecz możliwość realizacji swojej pasji - i takiego podejścia oczekujemy od kandydatów. 

Zapewniamy możliwości rozwoju na polu dziennikarskim i lotniczym. Gwarantujemy także dużą samodzielność i odpowiedzialność oraz otwartość na nowe pomysły ze strony redakcji. Pracując dla nas, zyskasz możliwość publikacji tekstów w największym portalu lotniczo-podróżniczym w Polsce, odwiedzanym co miesiąc przez ok. 250 tys. unikalnych użytkowników! 

W ramach pracy w Pasazer.com umożliwiamy uczestniczenie w wielu wydarzeniach branżowych, w tym przede wszystkim w corocznej Gali "Najlepsza Linia Lotnicza", a także w targach lotniczych na całym świecie i wyjazdach prasowych np. do fabryk producentów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszenia z klauzulą poufności ("Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami") oraz w miarę możliwości jednym-dwoma własnymi tekstami (opublikowanymi lub nie) odpowiadających tematyce Pasazer.com na adres: cv(at)pasazer.com

Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia 2017 roku. Reklama


Booking.com
Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie