Rodziny taryf LOT-u w systemie Amadeusa - Pasazer.com×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Rodziny taryf LOT-u w systemie Amadeusa


Rodziny taryf LOT: ekonomiczna, ekonomiczna premium oraz biznes są już dostępne w systemie dystrybucji Amadeus GDS. Pozwoli to przewoźnikowi na zwiększenie sprzedaży w kanale agencyjnym.Przejrzysta prezentacja pełnego zakresu usług dostępnych w każdej rodzinie taryf oznakowanej logo linii, pozwala Polskim Liniom Lotniczym LOT wyróżnić swoją ofertę oraz sprzedawać droższe i bardziej wartościowe produkty w kanale agencyjnym. Z kolei konsultanci w biurach podróży mogą lepiej doradzać swoim klientom oferując taryfy dobrane do ich indywidualnych potrzeb, korzystając z ukrytych lub graficznych trybów interfejsów sprzedażowych Amadeus.

Z narzędzia Amadeus Airline Fare Families, pozwalającego grupować taryfy lotnicze w rodziny, korzystają już 52 linie lotnicze, a 37 zostało w pełni wdrożonych do największej i najbardziej zróżnicowanej społeczności podróżniczej na świecie. Wiodąca w branży technologia merchandisingowa Amadeus zapewniająca pełną integrację przez cały proces rezerwacji, pozwala na wzrost rezerwacji nawet o 70 proc. rok do roku, przynosząc korzyści zarówno liniom lotniczym, biurom podróży jak i podróżującym.


Reklama


Booking.com
gość_fb9ae - Profil
gość_fb9ae
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie