Zwycięzcy Gali: Dziękujemy pasażerom - Pasazer.com×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Zwycięzcy Gali: Dziękujemy pasażerom


- Bardzo cieszę się z nagrody, którą przyznali nam pasażerowie, którzy z nami latają - powiedział po odebraniu nagrody czytelników Pasazer.com dla najlepszej linii dalekodytansowej Rafał Milczarski, prezes LOT-u. W podobnym tonie wypowiadali się inni zwycięzcy.


Najlepszymi liniami lotniczymi 2016 r. w 13. Plebiscycie Pasazer.com zostały: Wizz Air, Lufthansa, LOT, Emirates i Singapore Airlines. Do tego nagrody kapituły trafiły do LOT-u za najlepszą nową trasę i wydarzenie roku, indywidualnie do prezesa Rafała Milczarskiego oraz do Emirates za produkt biznesowy. Wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystej gali w rzeszowskiej G2AArena w ubiegłym tygodniu. 

W krótkich wywiadach po odebraniu nagród laureaci przed kamerą Pasazer.com podkreślali znaczenie nagród przyznawanych przez czytelników, czyli ich klientów. Zgodnie zapewniali też, że zamierzają nadal poprawiać jakość usług z myślą o pasażerach. Reklama


Booking.com
gość_0c4bf - Profil
gość_0c4bf
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie