×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Budapeszt zorganizował konkurs kontroli bezpieczeństwa


Sześć zespołów z pięciu państw wzięło udział w drugich zorganizowanych przez lotnisko w Budapeszcie zawodach w kontroli bezpieczeństwa pasażerów. Zwyciężyli pracownicy rzymskiego Fiumicino.


Drugie miejsce w rywalizacji zajęło lotnisko w Budapeszcie, a trzecie - Ryga. W konkursie udział wzięli także przedstawiciele portów lotniczych w Pradze, Lublanie i Neapolu.

W zawodach najpierw sprawdzono wiedzę teoretyczną zespołów dotycząca przepisów o kontroli bezpieczeństwa. W następnym etapie musieli oni jak najszybciej zidentyfikować wśród 100 obrazów prześwietlonych bagaży 20, które zawierały przedmioty zabronione. Ostatni etap polegał na praktycznej kontroli podstawionego pasażera - w ciągu pięciu minut kontrolerzy musieli znaleźć jak najwięcej przedmiotów zabronionych, które były ukryte przez samego podróżnego i w jego bagażu. Zadania opracowali pracownicy lotniska w Budapeszcie przy udziale pracowników lotniskowego oddziału węgierskiej policji. 

Każdy zespół być trzyosobowy. Władze lotniska w Budapeszcie planują kontynuować konkurs i zachęcają do udziału w nim coraz większą liczbę lotnisk z zagranicy. 


gość_7b6b3 - Profil
gość_7b6b3
  
Jaki jest wynik mnożenie pięć razy 3?

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:


Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy