×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Sztuka na lotnisku w Hamburgu


Port lotniczy w Hamburgu otworzył lotniskową galerię sztuki wraz ze sklepem.


W galerii sztuki o powierzchni 130 m kw. pasażerowie mogą zapoznać się z eksponatami oraz wyrobami rękodzieła niemieckich oraz międzynarodowych artystów. Arte Gallery położona jest w strefie Airport Plaza, a otwarcie sklepu działającego przy galerii, które miało miejsce 7 lutego, uświetnione zostało prywatną wystawą dla zaproszonych gości. 

- Otwarciem Arte Gallery rozszerzamy zakres możliwych zakupów na lotnisku w Hamburgu i otwieramy rynek dla nowej grupy osób zainteresowanej zakupami. Po raz pierwszy gościmy galerię sztuki na hamburskim lotnisku. Najem jest korzystny dla obu stron. Prace Arte Gallery prezentowane są w gwarnym i niezwykłym otoczeniu. W tym samym czasie Arte Gallery wzbogaca atmosferę lotniska dając pasażerom i odwiedzającym szansę na na poznanie prac artystycznych w międzynarodowym środowisku - powiedział Lutz Deubel, dyrektor centralnego zarządu portu lotniczego w Hamburgu.

Kurator wystawy, Anaisio Guedes, osobiście wybrał prezentowane prace artystyczne.

- Wystawiam tylko prace, które sam bym kupił. Bardzo cenię wystawianie prac, które można kupić w rozsądnej cenie. Celem mojej wystawy jest uczynić sztukę mobilną i dostępną dla każdego - wyjaśnił Guedes. 

Ceny prac artystycznych przedstawionych na wystawie wahają się od 99 do 1000 euro. W galerii można kupić obrazy hamburskich malarzy Susanne Wind oraz U.C. Kutter, jak również prace hamburskiego rzeźbiarza Johannesa Koetza.

Wystawa Arte Gallery zaplanowana jest do maja 2017 r.

fot. Flughafen Hamburg


Reklama


Booking.com
gość_bc4c3 - Profil
gość_bc4c3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie