Bilety LOT-u do Zielonej Góry w sprzedaży - Pasazer.com×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Bilety LOT-u do Zielonej Góry w sprzedaży


LOT wprowadził do systemu rezerwacyjnego bilety na połączenie z Warszawy do Zielonej Góry. Wylot z Babimostu zaplanowano na 5:45 rano, powrót na to lotnisko - na 23:35.


Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami LOT-u połączenie już 2 marca, będzie obsługiwane 78-miejscowym bombardierem Q400, a samolot spędzi noc na płycie lotniska w Babimoście. 
Wylot rejsu LO3983 z Warszawy zaplanowano na godzinę 22:35, a wylot połączenia LO3984 z Babimostu - na 5:45 rano. Samolot wyląduje na Lotnisku Chopina o 6:50, co pozwoli na przesiadkę na poranną falę rejsów europejskich oraz połączenia dalekodystansowe. 

Ceny biletów na połączenia z Warszawy do Babimostu w taryfie Simple (bez bagażu rejestrowanego) rozpoczynają się od 96 zł, a w kierunku odwrotnym - od 53 zł. 

Za obsługę połączeń LOT otrzyma od władz województwa 12,1 mln zł. Taką ofertę narodowy przewoźnik złożył w przetargu na 22-miesięczną promocję regionu m.in. na stronie internetowej i na pokładach. Zgodnie z warunkami przetargu, logotypy województwa pojawią się na dwóch samolotach LOT-u.


Reklama


Booking.com
gość_c6691 - Profil
gość_c6691
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie