Babimost: Przetarg na loty do Warszawy nierozstrzygnięty - Pasazer.com×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Babimost: Przetarg na loty do Warszawy nierozstrzygnięty


Planowana na dzisiaj (12.01) konferencja, na której miano przedstawić m.in. wyniki przetargu na loty z Zielonej Góry do Warszawy, została odwołana. O fakcie poinformowało na swoim profilu lotnisko w Babimoście.


Komunikat Urzędu Marszałkowskiego. Zaplanowana na dziś na godz. 10.00 konferencja prasowa w Urzędzie Marszałkowskim jest odwołana. Powodem jest nierozstrzygnięcie przetargu na promocję województwa poprzez realizację połączenia lotniczego na linii Zielona Góra - Warszawa - Zielona Góra, a także nieobecność wszystkich sygnatariuszy Listu intencyjnego w sprawie utworzenia Ośrodka Szkolenia Lotniczego w Babimoście. Obecność ta będzie możliwa w przyszłym tygodniu. O nowym terminie konferencji prasowej - poinformujemy - czytamy na profilu Portu Lotniczego Zielona Góra na Facebooku.

Nie są znane oficjalne powody nierozstrzygnięcia przetargu. Prawdopodobnie chodzi jednak o wątpliwości dotyczące oferty jednego z oferentów. O sprawie pisaliśmy przed tygodniem. 


Reklama


Booking.com
gość_4bc8a - Profil
gość_4bc8a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie