×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: Strefa Premium Beauty w Polonezie


Polskie Linie Lotnicze LOT we współpracy z Yonelle uruchomiły strefę Premium Beauty w należącej do przewoźnika poczekalni biznesowej Polonez na lotnisku Chopina.W ramach tej oferty wszyscy pasażerowie korzystający z poczekalni mogą bezpłatnie skorzystać z jednego z sześciu mini-zabiegów. Do wyboru są: masaż pleców lub stóp, odnowa biologiczna dłoni, zabiegi odświeżające wokół oczu, cavipeeling i ekspresowa regeneracja skóry. 

Zabiegi trwają od 20 do 30 minut i są realizowane w ramach dostępności. Dla pań przewidziano również możliwość szybkiej korekty makijażu po każdym zabiegu. 

Polonez należy obecnie do najlepszych salonów biznesowych w Europie. Wyróżnia się bogatą ofertą kulinarną i profesjonalną obsługą. 

Z poczekalni mogą korzystać pasażerowie klasy biznes podróżujący z Warszawy liniami z sojuszu Star Aliiance oraz posiadacze odpowiednich statusów w ich programach lojalnościowych. Wstęp to znajdującego się w Polonezie Elite Club zarezerwowany jest natomiast dla osób posiadających bilety w klasie biznes na loty długodystansowe LOT lub status Star Alliance Gold. 
gość_a9a67 - Profil
gość_a9a67
  
Co otrzymamy, gdy pomnożymy 1 razy cztery?

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy