×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lot... na skrzydle. Tak promuje się Dubaj


Skoki spadochronowe budzą wiele skrajnych emocji - dla niektórych osób ta aktywność jest szczytem marzeń, inni zaś boją się samej myśli. Ale można pójść nawet o krok dalej i... stać w trakcie lotu na skrzydle - takim pokazem promuje się Dubaj.


Wytwórnia Dubai Film opublikowała krótki, 90-sekundowy film przedstawiający Dubaj w obiektywie kamer przymocowanych do dronów i helikopterów. Zbiórka odpowiedniego materiału filmowego trwała ponad pięć lat. 

W filmie pokazano najsłynniejsze dubajskie obiekty - wieżowiec Burj Khalifa, lotnisko, kompleks Dubai Downtown czy słynną wyspę w kształcie palmy. Na filmie zobaczymy także grupę balonów lecącą na tle Palm Jumeirah. 


Następnie przenosimy się z powrotem do najwyższego wieżowca na świecie. To Dubaj, więc nikogo nie dziwi zaparkowanie kilku sportowych samochodów na jednym z najwyższych tarasów widokowych. 

W kolejnych scenach widzowie mają okazję obejrzeć fragmenty niezwykle kolorowych i dynamicznych pokazów fajerwerków.

Później jest już tylko lepiej. Kamera towarzyszy dwóm pomarańczowym samolotom dwupłatowym boeing Stearman, na których skrzydłach których stoją odpowiednio zabezpieczeni kaskaderzy. 


Ten wyjątkowy przelot został zorganizowany na zlecenie firmy Breitling w ramach zespołu Breitling Skywalkers Acrobatic Team. Samoloty mijają najwyższy wieżowiec świata, archipelag sztucznych wysp kształtem mających przypominać Ziemię...,


najdroższy hotel na świecie - Burj Al Arab oraz imponujący hotel Atlantis stojący na dubajskiej palmie. 


Cały film znajduje się poniżej. gość_5143e - Profil
gość_5143e
  
dodawanie 2 do pięć daje?

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy