×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Konkurs: Zrób zdjęcie B777 Emirates i wygrywaj nagrody


Emirates przygotowało dla naszych Czytelników małą niespodziankę. W związku ze zmianą samolotu na trasie Warszawa - Dubaj otrzymaliśmy trzy modele boeinga B777-300ER Emirates oraz wejściówkę na pokład tej maszyny w dniu 17 listopada, które chcemy rozdać w nowym konkursie.


Konkurs odbędzie się 13 listopada 2015 r., a na zgłoszenia będziemy czekać tego dnia do godziny 23:59. Zwycięzców podamy 14 listopada tego roku (wieczorem po godzinie 19:00) na łamach naszego portalu.

Zasady są bardzo proste. Wystarczy przesłać zdjęcie boeinga B777-300ER w barwach Emirates lądującego około 10:45 lub startującego 13 listopada tego roku w Warszawie oraz uzasadnić w ciekawy sposób dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać model B777 i wejściówkę na jego pokład.

http://www.pasazer.com/img/images/normal/emirates,konkurs.png
Zdjęcie i uzasadnienie należy przesyłać na konkursowy adres e-mail: konkurs(@)pasazer.com. Akceptujemy prace wysłane tylko 13 listopada tego roku, własnego autorstwa i przedstawiające B777-300ER w Warszawie. Spośród nadesłanych prac wybierzemy trzy najciekawsze zdjęcia wraz z uzasadnieniami. Autor najlepszego zdjęcia otrzyma model B777-300ER firmy GeminiJets w skali 1:200 oraz wejściówkę na zwiedzanie tej maszyny w dniu 17.11.2015 na Lotnisku Chopina. Pozostali zwycięzcy otrzymają modele B777-300ER firmy PPC Holland w skali 1:200.

Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia29 sierpnia 1997 roku, Dz.U. z 1997 Nr 133 poz. 883) przez linie Emirates i portal pasazer.com w celu przeprowadzenia niniejszego konkursu. Uczestnik konkursu zgadza się także na otrzymywanie treści informacyjnych i reklamowych drogą e-mailową od pasazer.com oraz Emirates. --> Regulamin konkursu <--

Osoby biorące udział w konkursie zgadzają się również na publikację zgłoszonego zdjęcia, a także imienia i nazwiska w publikacjach portalu pasazer.com oraz linii Emirates.

Grafika Pasazer.com


Reklama


Booking.com
Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie